Cyanogen bendradarbiaus su mobilių procesorių gigantu Qualcomm


new-cyanogen-logo-680

Kompanija Cyanogen Inc., kuri išmaniųjų telefonų entuziastams žinoma kaip alternatyvios Android modifikacijos kūrėja, pranešė, kad keičia savo prekės ženklą, kuris žymi naują kompanijos strategiją.

Naujame logotipe daugiau nevaizduojamas Android roboto siluetas, nėra gausybės mėlynos spalvos. Naujas prekinis ženklas paprastesnis ir aiškesnis, o tai rodo, kad kompanija stengiasi būti atpažinta ne tik entuziasto, bet ir masinio vartotojo.

Kartu su prekės ženklo pakeitimu pranešta apie bendradarbiavimą su mobilių procesorių gigantu – kompanija Qualcomm. Tai reiškia, kad Cyanogen kurs programinę įrangą etaloniniams Qualcomm mobiliems įrenginiams (Qualcomm Reference Design, QRD), kuriuos naudoja OEM gamintojai.

Bendradarbiavimas reiškia, kad kai kurios Cyanogen programinės įrangos funkcijos ir vartotojo sąsajos elementai atsiras įrenginiuose su Qualcomm Snapdragon 200/400/600 serijų procesoriais.

Tokia partnerystė kompanijai Cyanogen Inc. yra labai svarbi, kadangi leis jos programinei įrangai pasirodyti žymiai platesniame mobilių įrenginių kiekyje (ne tik aukščiausio lygio, bet ir biudžetiniame segmente, kuriam Cyanogen nuo šiol skirs žymiai daugiau dėmesio).

Vienas komentaras

  1. Jūsų Vardas parašė:

    Zek ir bugus gal istaisys 😆


Kitos kategorijos naujienos