Facebook kovos su padirbtomis paskyromis


zuckerberg-facebook-mwc2015-big-680

Kompanija Facebook pranešė griežtinanti politiką, kuri numato kovą su padirbtomis paskyromis. Apie tai pranešė Facebook generalinis direktorius Markas Zuckerbergas, bendraudamas su žurnalistais parodoje MWC 2015.

Padirbtų vartotojų paskyrų problema paskutiniu metu tampa vis aktualesnė didžiausiam pasaulyje socialiniam tinklui. Daugiausia nemalonumų sukelia žmonės, kurie sukuria paskyras, naudodamiesi svetimų žmonių vardais ir pavardėmis.

Socialinis tinklas neatskleidžia metodų, kaip bus kovojama su netikromis paskyromis, tačiau vienas iš būdų – tai bendravimas su sąžiningais Facebook vartotojais, kurie ir turėtų informuoti apie netikras paskyras.

Dabartinė Facebook politika numato, jog draudžiama kurti paskyras, naudojant svetimus vardus, nors patys vartotojai gali duoti sutikimą, jog tai būtų daroma. Taip pat socialinis tinklas prašo kurti ne daugiau nei vieną vartotojo profilį.

Facebook duomenimis, padirbtų vartotojų paskyrų šiandien yra 2% visų paskyrų. Pažymima, kad realus skaičius gali būti daug didesnis, todėl Facebook imasi griežtesnių priemonių kovoje prieš problemą, kuri gerokai mažina vartotojų pasitikėjimą didžiausiu pasaulyje socialiniu tinklu.

Komentuoti nebegalima


Kitos kategorijos naujienos