GeForce GTX Titan X: anonsas, palikęs daug klausimų


titanx_gdc2015

Kompanija nVidia renginyje GDC 2015 sudalyvavo ne tik savo, bet ir Epic Games prezentacijoje, kurioje Jen-Hsun Huang savo partneriams padovanojo serijinį vaizdo plokštės GeForce GTX Titan X egzempliorių su asmeniniu autografu.

Be garsaus pareiškimo, kad GeForce GTX Titan X yra „sparčiausia vaizdo plokštė pasaulyje“, ypatingai daug detalių apie naująjį produktą nepateikta. Žinoma tik tiek, kad tai yra Maxwell architektūros grafinis adapteris, kuris turi 8 mlrd. tranzistorių ir 12 GB GDDR5 atminties.

Tikėtina, kad buvo pademonstruotas tas pats Maxwell gigantas, kuris turi 28 nm grafinį procesorių GM200 su 3072 CUDA branduolių, o preliminari vaizdo plokštės kaina – $1350 (apie 1200 eurų).

Daugiau detalių apie GeForce GTX Titan X pažadėta pateikti renginyje GTC 2015, kuris prasidės šių metų kovo 17 d. Beje, skirtingai nuo ankstesnių demonstracijų, šį kartą buvo rodytas pilnai veikiantis egzempliorius, o ne maketas.

Epic Games, NVIDIA, Weta Digital ir Oculus VR spėjo parodyti, kaip GeForce GTX Titan X veikia su virtualios realybės šalmu Crescent Bay, pademonstruoti kai kurie programiniai sprendimai.

Šaltinių teigimu, vaizdo plokštė išsaugojo du lizdus SLI adapteriui prijungti, tuo tarpu papildomas maitinimas tiekiamas, naudojant 6pin ir 8pin lizdus. Tai reiškia, kad energijos suvartojimo lygis pas šį „titaną“ bus pakankamai nedidelis.

11 komentarai (-ų)

 1. zet parašė:

  kiek isivaizduoju, tai si vaizdo plokste darbui arba zaisti naudojant tris monitorius.

  • thermal parašė:

   gtx titan z pamaina, akivaizdu. vėliau nvidia sugalvos padaryti kažką panašaus į gtx 980 ti, tada pakeis pavadinimą ir toliau ramiai kals pinigus, kol amd ko nors doro neišleis.

   • zet parašė:

    o tas gtx 980ti turetu buti patrauklus daiktas

   • Baranka parašė:

    Sako kol amd kazko doro neisleis…tai,kad ta pati amd nieko doro neisleidzia jau N metu ir taipogi sugeba tik pavadinimus keitelioti.

    • zet parašė:

     bent kazka – 390 ar 390x zada apie rudeni…

     ir jei AMD zada dvi technologines naujoves: mazesni technologini procesa ir 3D atminti, tai ji labai priklasoma nuo gamintoju, negali pvz isleisti ploksciu kol nera tos amtinties prikepta ar TSMC gamykla obuoliui procus stampuoja i antra plana istumusi AMD uzsakymus.

 2. nezinu parašė:

  nesuprantu ir kas perka tokias apsurdiskas vaizdo plokstes…uz tokia kaina gali 3 radeonus nusipirkti kuris daug daugiau galios demonstruos…


Kitos kategorijos naujienos