Google apsauga nuo kenkėjų galės pasinaudoti ir kitos kompanijos


Google naršyklėje Chrome yra apsaugos nuo kenkėjiško kodo sistema, kuri vartotojus įspėja apie bandymus apsilankyti puslapiuose, keliančiuose pavojų sistemai ir privatiems duomenims. Sistema įspėja ir apie bandymus atsisiųsti kenkėjišką programą.

Puslapio ZDNet teigimu, nuo šiol Google sukurta įspėjimų sistema bus įdiegta į API Safe Browsing, kurį interneto gigantas ketina pasiūlyti trečių šalių kūrėjams.

harmful-site-by-google-security

Programos „Google Safe Browsing“ atstovas Emilis Schechteris praneša, kad duomenys apie negeidaujamas programas nuo šiol prieinami ir kitų naršyklių, taip pat programėlių kūrėjams.

Google atstovo teigimu, egzistuoja daugybė kenkėjiškų programų tipų, kurie gali patekti į vartotojų kompiuterius be jų sutikimo, rinkti konfidencialią informaciją, platinti reklamą, keisti pradžios puslapį ir atlikti kitus nepageidaujamus veiksmus.

Statistiniam vartotojui gali būti sunku apsisaugoti nuo panašių programų. Todėl Google dirba tam, kad kenkėjai nepatektų į kompiuterius, ir API Safe Browsing yra vienas iš žingsnių, siekiant įgyvendinti šią užduotį.

Be to, vartotojams rekomenduojama ir patiems pasirūpinti savo sistemų saugumu, diegiant programas tik iš patikimų šaltinių, naudoti naujausias programų versijas, jau nekalbant apie antivirusines, kurios turėtų būti kiekviename kompiuteryje.

3 komentarai (-ų)

  1. ad parašė:

    O kas apsaugos nuo google? 🙂

  2. kazkas parašė:

    AS, AS VISUS APSAUGOSIU 😀 😀 😀

  3. Jūsų Vardas parašė:

    Su manimi, jus visi, esate saugus.


Kitos kategorijos naujienos