Google gailisi, kad per anksti pradėjo viešą išmaniųjų akinių testavimą


google-glass-model-680

Kompanijos Google direktorių valdybos pirmininkas Ericas Schmidtas eilinį kartą paneigė gandus, kad korporacija ketina atsisakyti išmaniųjų akinių Google Glass projekto, rašo leidinys The Wall Street Journal.

Jo teigimu, kompanijai Google tai yra labai svarbi platforma, ir interneto gigantas tai laiko ilgalaikiu projektu. Tam tikrų dalykų sukūrimui reikia nemažai laiko, ir tai yra normalus dalykas, teigė Ericas Schmidtas.

Mažai kas skundžiasi tuo, jog automobiliai su autopiloto sistema dabar mūsų nesupa kasdieniame gyvenime – juk jų sukūrimui reikalingas laikas, teigia Google atstovas. Analogiškai turėtų subręsti ir išmanieji akiniai.

Šiandien kompanijos Google uždavinys yra padaryti taip, kad išmanieji akiniai būtų maksimaliai tinkami kasdieniam naudojimui. Taip pripažinta, kad anksčiau siūlytas variantas turėjo nemažai trūkumų (ir ne tik technologinių).

Antros kartos Google Glass bus kuriamas „nuo nulio“. Kompanija taip pat viešai pripažino, kad buvo paskubėta su pirmos kartos akinių viešu testavimu, todėl dabar viskas bandymai vyks visiško slaptumo sąlygomis.

Komentuoti nebegalima


Kitos kategorijos naujienos