Interneto naršyklė darbdaviui išduos, koks tu esi darbuotojas


browsing-laptop-680

Kompanija Cornerstone OnDemand atliko tyrimą, kuris parodė, kokias naršykles naudoja produktyvūs darbuotojai bei tie, kurie dirbti pritingi. Tyrimo rezultatus publikavo leidinys The Atlantic.

Buvo nustatyta, kad naršyklių Google Chrome ir Mozilla Firefox naudotojų darbingumo lygis didesnis, nei tų, kurie naudoja kitas naršykles.

Tyrimas taip pat parodė, kad naršyklė atspindi ne tik asmeninį pasirinkimą, tačiau daro įtaką ir produktyvumo lygiui bei atliekamų darbų apimčiai.

Ekspertų atlikto tyrimo pagrindu tapo 50 tūkst. darbuotojų duomenys, kurie prieš įsidarbindami atlikdavo 45 minučių trukmės testą. Tyrime dalyvavo žmonės, dirbantys telekomunikacijų, mažmeninės prekybos ir turizmo sferose.

Buvo konstatuota, kad naršyklių Google Chrome ir Mozilla Firefox naudotojai pademonstravo geriausius rezultatus. Jie darbui skiria 15% daugiau laiko, o kartu jų produktyvumas buvo didesnis, nei Internet Explorer ar Apple Safari naudotojų, kurie pripažinti tingiausiais.

employees-who-stayed-over-time

Išvadose teigiama, kad aparatinės įrangos pasirinkimas darbo produktyvumo lygiui įtakos nepadarė – PC ir Mac vartotojai parodė vienodus rezultatus.

Cornerstone OnDemand analitikas Michaelas Housmanas teigė, kad jis turi tam tikrą teoriją, kodėl egzistuoja sąsaja tarp darbuotojo produktyvumo lygio ir jo naudojamos naršyklės:

„Aš manau, kad tas faktas, jog jūs skyrėte laiko Firefox diegimui į jūsų kompiuterį, leidžia apie jus daryti tam tikras išvadas. Tai rodo, kad jūs esate informuotas vartotojas. Jūs padarėte aktyvų pasirinkimą – padarėte tai, kas nebuvo pateikta pagal nutylėjimą.“

3 komentarai (-ų)

  1. Keistesnis parašė:

    Cha o kur Opera, visas mano kūrybingas ofisas naudoja Opera.

  2. netrol1nk parašė:

    Opera rules, sorry, ruled only simple phones, not even smart phones…


Kitos kategorijos naujienos