iPad Pro gamyba atidėta dėl techninių problemų


iPad_Pro_processor_A8X-680

Kompanija Apple nukėlė 12,9“ planšetinio kompiuterio iPad Pro gamybą, ketindama daugiau laiko skirti dizaino tobulinimui ir funkcionalumo didinimui.

Jei anksčiau buvo kalbama, kad naujojo iPad gamyba prasidės I ketvirtyje, tai dabar viskas nukelta į antrą pusmetį.

Informuotų šaltinių teigimu, dabar prognozuojama data – rugsėjo mėnuo, o užlaikymo priežastimi įvardijamos problemos dėl ekranų tiekimo. Apple pasirinko Oxide LCD matricą, tačiau jos gamyba prasidės tik 2015 m. III ketvirtyje, o potencialūs gamintojai – Sharp, LG Display ir Samsung Display.

Iš kitų priežasčių – kompanijos noras įdiegti USB 3.0 sąsają, o kartu turėtų atsirasti ir lizdas pelei bei klaviatūrai.

Taip pat Apple inžinieriai ketina padidinti akumuliatoriaus įkrovimo spartą, tačiau dabartiniai sprendimai gali būti nerealizuoti šiais metais pasirodysiančioje iPad Pro versijoje.

Šių metų kovo 9 d. įvyks renginys „Spring Ahead“, kuriame įvyks Apple naujų produktų anonsas. Tarp jų – išmanusis laikrodis Apple Watch ir nešiojamas kompiuteris MacBook Air Retina. Šių 12“ ekraną turinčių modelių gamyba prasidėjo šių metų sausio mėnesį.

Naujuose MacBook Air kompiuteriuose turėtume pasikeitusį dizainą, Intel Core M procesorius su Broadwell architektūra, atnaujintą lietimui jautrų laukelį. Taip pat gali pasirodyti ir 11“ bei 13“ MacBook Air su Broadwell platforma.

Paskutinį kartą MacBook Air buvo atnaujinti 2014 m. balandžio mėnesį, tačiau jų ekranų raiška išliko nepakitusi nuo pat 2010 metų.

3 komentarai (-ų)

  1. lempa parašė:

    labas vakaras, tikriausiai ne ten pataikei. iki

  2. Belekas parašė:

    wtf kas cia per pieva su ta jones anita gal biskuti ne ten pataikyta? xD

  3. DzinTonic parašė:

    Kažkas iš Šiaurės Lietuvos turi nulaužtą kompiuterį/serverį, kuriame Anita sėdi ir spamą siuntinėja: http://www.ipaddress-finder.com/?ip=5.199.174.73


Kitos kategorijos naujienos