iPhone savininkai pasiruošę įsigyti Galaxy S6, jei jis bus pigesnis


iphone-6-plus-hand-680

Kompanijos Edelman Berland atlikta apklausa parodė, kad kai kurie Apple išmaniųjų telefonų iPhone savininkai norėtų įsigyti Samsung Galaxy S6, tačiau su sąlyga, kad jis bus žymiai pigesnis.

Apklausoje sudalyvavo 1050 žmonių, kurie yra 18 metų amžiaus arba vyresni ir turi Apple išmanųjį telefoną, rašo puslapis SamMobile.

Apklausos rezultatai byloja, kad dauguma vartotoja yra pakankamai lojalūs savo dabartiniams išmaniesiems telefonams.

Į klausimą, ar jie pasiruošę pakeisti savo mobilų įrenginį į Galaxy S6, neigiamai atsakė 26% apklaustųjų. Dar 22% teigė, jog norėtų įsigyti naująjį Samsung išmanųjį telefoną, tačiau tik tuo atveju, jei jis bus pigesnis, nei kitų kompanijų flagmanai.

iphone-samsung-survey-640

Apklausa taip pat parodė, kad tarp iPhone savininkų tik 24% yra pasiruošę atsisakyti savo telefono ir įsigyti Galay S6, tačiau tik tuo atveju, jei jį gautų nemokamai.

Dar 16%  teigė, kad svarstytų telefono keitimo variantą, jei Samsung flagmanas būtų siūlomas už daug mažesnę kainą. 21% respondentų Galaxy S6 būtų patrauklus, jei turėtų didesnės talpos bateriją.

Didesnės įstrižainės ekranas patrauktų 18% respondentų dėmesį. Galiausiai 16% iPhone savininkų pareiškė, kad jokiu būtų nekeistų dabar turimo Apple išmaniojo telefono į jokios kitos firmos sprendimą.

7 komentarai (-ų)

 1. jeronimas parašė:

  ‘Murica

 2. nebuk trolis apsiks meduolis parašė:

  nekeisciau

 3. 01 parašė:

  Džiaugsmas dėl mažos kainos trunka daug trumpiau nei liūdesys dėl prastos kokybės:)

 4. Liolikas parašė:

  Prasideda Samsung propaganda. Įdomu ar šį kartą bus samsungo samdomų komentatorių armija rašinėjančių liaupsinančius komentarus įvairiuose „gadget saituose“ :))

 5. Jūsų Vardas parašė:

  O tai koks skirtumas, ar pirkti aifona, kuri gamino is samsung pervilioti darbuotojai, bei kurio komponentai pagaminti samsungo. Ar pirkti samsunga.

  Preke is pirmu ranku visada geresne. Kaip pvz s6 edge ir iphone 6. Vienas turi uzlenkta ekrana, kitas lankstu korpusa (turejo, pasitaise apple, kad galetu pristatyti su 7 kazka naujo).

 6. apsurdas parašė:

  nesu nei iphono nei apple fanbojus na samsungas juda gera linkme bet dar toli grazu iki normalaus tel abiem gamintojam reiktu apie baterijas pradet galvot nes graudu daros moki 3k uz tel kaip uz premium o gauni tel kuris 4h on screen time veikia …

  • Jūsų Vardas parašė:

   😆 Su sarmazmu nepersistenk, dabar net aifonas 8h darbo diena istraukia. Mano samsungas puikiai laiko pora dienu, o tai nenaujausias modelis.

   Labai pasenusia info dalinates tamsa.


Kitos kategorijos naujienos