LG nori tapti trečiu pagal dydį išmaniųjų telefonų gamintoju


LG-G3-Hands-On-Photo-680

Remiantis 2014 m. statistika, kompanija LG yra penkta pagal dydį pasaulyje išmaniųjų telefonų gamintoja, tačiau šis statusas korėjiečių kompanijos netenkina, tikina leidinys The Korea Herald.

Šiemet LG ketina padidinti savo mobilių įrenginių pardavimus penktadaliu ir užimti trečią vietą pasauliniame išmaniųjų telefonų gamintojų reitinge.

Viena iš priemonių, kuri turėtų leisti pasiekti 20% pardavimų augimą – tai serijos išmaniųjų telefonų pasirodymas, kurie priklausys aukščiausiai kainų kategorijai, negana to, jie bus viena laipteliu aukščiau už dabartinius G serijos flagmanus.

Pirmasis Premium klasės naujokas turėtų pasirodyti šių metų antroje pusėje. Tiesa, jo ateitis nemažai priklausys nuo išmaniojo telefono LG G4 populiarumo, kurio pasirodymas laukiamas šių metų II ketvirtyje.

Nebrangūs L ir F Series išmanieji telefonai nuo šiol bus žinomi kai keturių prekės ženklų savininkai – Magna, Spirit, Leon ir Joy.

LG planuoja praplėsti ir dėvimos elektronikos produktų asortimentą. Visi korėjiečių kompanijos sprendimai turėtų lengvai integruotis į „Daiktų interneto“ ekosistemą. Neatmetama galimybė, kad LG pasinaudos Samsung strategija ir aktyviau aprūpins savo buitinę techniką galimybę prisijungti prie Interneto.

 

Vienas komentaras

 1. Jūsų Vardas parašė:

  Nepamenu, ar tai ne 2013 kalbejo ta pati. Noras, toks dalykas.

  1Samsung
  2Apple
  2xiaomi

  As tik nesuprantu vieno, kaip huiawey paima 4 vieta, jeigu jie nieko naujo jau antri metai nesukuria. O dar su savo kaina, kuri kosmosas.


Kitos kategorijos naujienos