LG užsiims naujo išmaniojo telefono Nexus 7 gamyba


google-nexus-5-on-table-680

Kompanija Google veda derybas su P. Korėjos elektronikos gamintoju LG. Puslapio TechPowerUp turimais duomenimis, derybos yra galutinėje stadijoje, todėl greitu metu galima laukti oficialaus susitarimo.

Pranešama, kad remiantis susitarimo sąlygomis, Google paves kompanijai LG suprojektuoti ir pagaminti naujos kartos etaloninį Nexus išmanųjį telefoną, kuris vadinsis Nexus 7.

Šaltinių teigimu, Google taip pat derasi su kinų kompanija Huawei. Ir nors buvo kalbama, kad jai bus pavesta sukurti biudžetinį Nexus 7 variantą, tačiau dabar aiškėjo, kad kinų gamintojas užsiims naujos kartos Nexus planšetiniu kompiuteriu.

Daugiau informacijos tikimasi sužinoti per artimiausias savaites, juo labiau, kad po dviejų mėnesių prasidės konferencija Google I/O 2015. Būtent joje pamatysime naują Nexus įrenginį, ar tai būtų telefonas, ar planšetinis kompiuteris.

Priminsime, kad kasmetinė kūrėjams skirta konferencija vyks gegužės 28-29 dienomis San Franciske (Kalifornija, JAV), parodų komplekse „Moscone Center West“.

7 komentarai (-ų)

 1. Andrius parašė:

  Nesąmonė.. Jei tai Nexus 7, vadinasi tai planšetė, o ne telefonas.

  Skaičiumi po „Nexus“, Google visada nurodo aparato įstrižainę.

  • lllll parašė:

   pats tu nesamone

  • Jūsų Vardas parašė:

   Ka tu cia nusipezi ?
   nexus 3 turejo (4.65) ekrana
   nexus 4 ( 4.7)
   nexus 5 (4,95)
   nexus 6 (5.96)

   Skaicius yra sekos eiliskumo nuremis. Ir turbut nesivadins 7, nes tokia yra plancete. Bent jau pries rasant, nors google naudokis. Nors tiek sugebek. Nebutum apsijuokes.

 2. domas parašė:

  Klaidinanti straipsnio antraštė, kadangi niekas oficialiai dar nepatvirtinta.

 3. Tomas parašė:

  Gera firma ta LG, tegu tik gamyna tuos telef. 🙂

 4. lopas parašė:

  Jau kokie pikti visokie vardai, nors patys apsijuoke iki ausu. Pats isvardino visu nexusu istrizaines kurios sutampa su numeriais ir dar kazka peza. Net nexus 3 is kazkur atsirado nors is tikro tai buvo galaxy nexus. Zodziu pilni pagiezos cia eiliniai komementatoriai, svarbiau palot nei kazka protingo parasyt. Faceit butina useriu registracija, o visokius vardus, asasus banint be gailescio uz neapykantos kurstyma.

 5. netrol1nk parašė:

  Pagal eiliškumą „Jūsų vardas“ teisus, turi būti 7, o planšetė 10.
  Dar klausimų yra?


Kitos kategorijos naujienos