Microsoft ir Samsung kartu kovos prieš Google


Galaxy-S6-Vs-iPhone-6-Plus-680

Microsoft ir Samsung pranešė, kad sukuria pilnavertį aljansą, kuris leis kompanijoms sustiprinti pozicijas mobilių įrenginių rinkoje, rašo leidinys Fortune.

Nuo šiol Samsung mobiliuose įrenginiuose bus galima rasti gamykliškai įdiegtus Microsoft produktus, tokius kaip Office, Skype, OneDrive. Panašų susitarimą pasirašė dar 11 kompanijų, tame tarpe ir amerikiečių kompanija Dell.

Kiek anksčiau Microsoft ir Samsung susitarė, kad pirmosios siūlomos „debesų“ tarnybos bus įdiegtos į išmaniuosius telefonus Galaxy S6 ir Galaxy S6 Edge. Toks sprendimas aiškiai nukreiptas prieš Google, reikalaujančiai į Android įrenginius privalomai diegti jos firmines tarnybas.

Microsoft stengiasi padidinti savo įtaką mobilių įrenginių rinkoje, o Samsung šiuo atveju yra labai svarbus partneris, nes ji dominuoja Android išmaniųjų telefonų segmente.

galaxy_s6_remove_google_apps

Nuo šiol praktiškai kiekvienas Samsung išmanusis telefonas leis išjungti firmines Google tarnybas Gmail, Google+, Google Drive ir netgi paieškos sistemą, kurią, matyt, bus galima lengvai pakeisti į Microsoft Bing.

12 komentarai (-ų)

 1. kazkas parašė:

  Ko cia pries google nusistate, zinau jiems nelabai rupi bet juk gerus produktus google daro

  • ecka parašė:

   O to, kad daba nusipirkus androidini telefona gauni kruva „bloatware“ – google programeliu, kurios man pvz. visai nereikalingos bet ju istrint negalima. Faktiskai tu androidiniu siuksliu yra daugiau nei mano is tikro parsisiustu ir naudojamu programu.

 2. Toto parašė:

  Jei ne Google ir jos Android tai siai dienai Samsungas butu siuksle…o dabar matai kovoti bandys.

  Google vietoje uzdrausciau zamzungui naudoti androida tai 110% greitai zamzungas palystu po velena ir butu siuksle kaip anksciau.

 3. Jūsų Vardas parašė:

  Bega nuo vilko, uzlips ant meskos. Koks skirtumas kieno siuksles jie naudoja, ar google siuksles, ar m$.

  O dabar bus dar blogiau, bus ir google stuff ir m$, kas mano nuomone isvis bevertis dalykas. Tas one drive, outlook, skype, ka ten jie dar turi. Prastesnis gmail, gdrive ir pns plagijatas.

  Pasinaudokite outlook, pamatystie, vien nustatymus keiciant, jausmas lyg tu butum debilas. Visiska priesingybe gmail. Ka jau kalbeti apie skype, kuris, ne rimtai, kam tas skype siuo metu reikalingas ? Jokios naudingos funkcijos neturi, ko nebutu tam paciam FB, snapchat, whatsapp ir dar begaleje kitu populeriu epsu.

  • ad parašė:

   Samsungui naudinga, nes galės atsikast ir enterprise’o kažkiek. Kaip žinom korporacijose google yra tik paieškos tarnyba, o naudojasi visi M$ exchange’u, office, skype ir cloud tarnybom kurios nėra google.

 4. na parašė:

  turėtų būti pasirinkimas išvis atskirai kokių programų nori, nes nei outlokas nei ypač one drive man nereikalingas. O apie googla iš jo naudojuose tik google play daugiau viską per kitas programas.

 5. Arma parašė:

  Krc Samsung S6 nusipirkus gausi 56 app irasytas:D kur net puse ju nenaudoji, krc visi kas nori tas kisa i ta samsung savo app:D

  • uz tai parašė:

   samsungas ir padare, kad butu galima lengvai pasalinti is telefono gamykliskai idiegtas programas

   • Arma parašė:

    The Samsung Galaxy S6 and Galaxy S6 Edge come with a whopping 56 applications preinstalled and you can’t delete them, reports Gizmodo.

    Gizmodo notes that despite previous statements from Samsung that „Samsung has allowed users to remove the pre-installed applications on Galaxy S6 and S6 Edge“ you can only ‘disable’ them.

 6. duok zvanoka parašė:

  nematau skirtumo, rootinu ir viska istrinu lauk vistiek.


Kitos kategorijos naujienos