Nokia 1100 gavo 4 branduolių procesorių ir Android 5.0


nokia-1100-gib

Testinio paketo Geekbench duomenų bazėje buvo pastebėtas telefonas Nokia 1100. Reikia pažymėti, kad šis mobilus įrenginys su tokiu pavadinimu pirmą kartą pasirodė dar 2003 m. ir tai buvo paprastas mobilus telefonas su fizine klaviatūra ir žibintuvėliu. Tiesa, Nokia ne pirmą kartą sugeba tą patį pavadinimą panaudoti du kartus.

Įdomiausia tai, kad Geekbench nurodyta informacija leidžia daryti išvadą, jog Nokia 1100 yra išmanusis telefonas, kadangi dirba su operacine sistema Android 5.0 Lollipop. Be to, jame įdiegtas 4 branduolių procesorius MediaTek MT6582, veikiantis 1,3 GHz taktiniu dažniu.

Reikia pažymėti, kad remiantis kontraktu tarp Nokia ir Microsoft, suomių kompanija negali gaminti savo išmaniųjų telefonų iki pat 2016 metų. Tačiau Nokia niekas netrukdo savo prekės ženklą naudoti ant kitų kompanijų sukurtų mobilių įrenginių, kaip tai atsitiko planšetinio kompiuterio N1 atveju – pastarojo gamintojas yra Foxconn.

Nokia-1100-geekbench

Beje, internete pasirodė gandai apie būsimą išmanųjį telefoną Nokia C1, kuris turėtų gauti 5“ įstrižainės ekraną, Intel mobilų procesorių, 2 GB operatyvios atminties ir 32 GB duomenų kaupiklį, taip pat 8 MP ir 5 MP kameras.

4 komentarai (-ų)

  1. trampamap parašė:

    Aš irgi į savo Noškę 3310 įsimečiau porą kaulų ramo, 2GHz profesorių ir varo kaip reikiant!

  2. Jūsų Vardas parašė:

    Bus idomu paziureti, kaip jau cia atrodys nokia, naujoji 😆

  3. ecka parašė:

    Jeigu microsofto operacine telefonams butu tokia pat gera kaip ir telefonu „gelezis“ tai microsoftas uzimtu kur kas daugiau rinkos mobiliuju telefonu pardavime nei dabar.


Kitos kategorijos naujienos