nVidia Pascal žada 10 kartų didesnę spartą nei Maxwell


gpu-pascal-10x-maxwell

Vaizdo plokštė GeForce GTX Titan X siūlo didžiulį spartos lygį, tačiau ateityje nVidia žada nustebinti dar labiau, padidindama produktyvumą net 10 kartų, nors nelabai aišku, ar tiek padidės sparta ir žaidimuose.

Kalbama apie sprendimus su Pascal architektūra, kurie 2016 m. pakeis šiandien rinkoje esančius Maxwell produktus. Produktyvumo lygis, perskaičiavus vienam energijos vienetui, padidės dvigubai.

GPU Pascal bus gaminamas 16 nm technologijos pagrindu. Architektūra pasiūlys daugybę naujų technologijų, įskaitant HBM atmintį, kurios privalumus bus galima įvertinti po AMD Radeon R9 390/390X vaizdo plokščių debiuto.

Taip pat rasime didelės spartos magistralę NVLink, kuri žada penkis kartus didesnį pralaidumą, nei PCI Express atveju. GPU Pascal galės dirbti su 32 GB atminties, kai Maxwell – tik 12 GB.

Atminties magistralė, lyginant su dabartiniais variantais, bus praplėsta tris kartus. nVidia vadovas Jen-Hsun Huang teigia, kad viename kompiuteryje bus galima patalpinti iki 8 vaizdo plokščių, kai dabar maksimalus skaičius – keturios.

nVidia technologiniai planai rodo, kad 2018 m. turėtų pasirodyti grafiniai procesoriai Volta, tačiau šiuo metu apie juos žinoma labai mažai. Dabar kompanija ketina užsiimti kūrėjams skirto komplekto Digits DevBox platinimu, kuris kainuoja $15 000. Jame bus ir nauja vaizdo plokštė GTX Titan X.

Nežiūrint į ne pačią mažiausią kainą, nVidia vadovas tikina, kad „kompanija tuo užsiims, kad padėtų kūrėjams, o ne dėl pelno gavimo“. Digits DevBox pardavimai prasidės gegužės mėnesį.

3 komentarai (-ų)

  1. thermal parašė:

    10 kartų greičiau – nu ką, skraidys Quake 3 ir Unreal Tournament, bus galima net rezoliuciją užlaužti iki maksimummo 🙂

  2. zet parašė:

    buvo ir anksciau zadeta 2guba sparta, tai maziau energijos, ir realus fps produktyvumas gavosi 20%. Jei desningumai realus, tai 10 kartu reiks dvibugai.

  3. Asas parašė:

    Kad sparta ir du kartus bus didesnė realiai, manau tai tikrai didelis ir įspudingas šuolis


Kitos kategorijos naujienos