nVidia: „Privalėjome paskubėti su GeForce GTX Titan X anonsu“


GeForce-GTX-TITAN-X-gdc2015-680

Vaizdo plokštės GeForce GTX Titan X anonsą renginyje GDC 2015 galima laikyti sąlyginiu, kadangi jokios išsamios informacijos nebuvo pranešta, išskyrus apie 8 mlrd. tranzistorių ir 12 GB atminties.

Dabar belieka sulaukti kovo 17 d., kai turėtume sulaukti oficialaus nVidia renginio ir naujojo Maxwell flagmano pristatymo. Iki to laiko teks spėlioti apie galimas technines specifikacijas ir tenkintis neoficialiais testų rezultatais.

Beje, nVidia tinklaraštyje pasirodžiusi naujiena atskleidžia tam tikrus niuansus, susijusius su GeForce GTX Titan X anonsu GDC 2015. Prisiminkime, jog nVidia prezidentas Jen-Hsun Huangas pažadėjo išvengti nutylėtos informacijos ir vartotojus informuoti iš anksto. Akivaizdu, kad dabar matome naujos „atvirumo politikos“ apraiškas.

Dar niekas nežino tikslių GeForce GTX Titan X specifikacijų, o nVidia jau prisipažįsta, jog nenorėtų jos pristatyti anksčiau renginio GTC 2015, kuris įvyks kovo 17 d.

Pasirodo, pasibaigusioje parodoje GDC 2015 buvo tiek daug galingų vaizdo plokščių reikalaujančių žaidimų, jog nVidia nesusilaikė ir padarė nuolaidų partneriams, taip pademonstruodama vaizdo plokštę iki jos formalaus anonso. Tai paaiškina, kodėl GeForce GTX Titan X debiutas buvo toks netikėtas ir nepilnavertis.

Komentuoti nebegalima


Kitos kategorijos naujienos