PC kaip žaidimų platformai žadamas atgimimas


female-gamer-680

Analitikai jau kuris laikas garsiai kalba apie PC kaip žaidimų platformos saulėlydį, kadangi vyksta visuotinė „mobilizacija“ ir „konsolizacija“. Tačiau kai kurie ekspertai su tokia nuomone nesutinka.

Nekomercinė organizacija Open Gaming Alliance prognozuoja, kad PC per artimiausius 4-5 metus asmeniniai kompiuteriai kaip žaidimų platforma atgims, o galbūt net užims dominuojančias pozicijas.

Taip pat buvo publikuotas grafikas, kuriame matyti, kad 2019 m. PC platforma žaidimų industrijoje generuos 35 mlrd. JAV dolerių, o tai leis smarkiai atitrūkti nuo trijų populiariausių žaidimų konsolių.

Įdomu tai, kad didžiausią konkurenciją PC platformai sudarys netgi ne konsolės, o mobilūs įrenginiai – išmanieji telefonai ir planšetiniai kompiuteriai.

oga-pc-gaming-2009-2019

Analitikai pažymi, jog per paskutinius metus PC rinką augino vartotojai iš Azijos, tačiau ateityje rinkos augimas nusimato ir kitur. Atitinkamai PC rinkos dalies augimas augins šiai platformai skirtų žaidimų pardavimus.

Open Gaming Alliance atstovai mano, kad PC dominavimo receptas yra gana paprastas – lankstumas ir pasiekiamumas bet kurioje rinkoje, didelis kiekis sąlyginai nemokamų žaidimų ir taip vadinamas „freemium“ turinys, taip pat nuolat populiarėjantis kibernetinis sportas.

3 komentarai (-ų)

  1. Jūsų Vardas parašė:

    Kiek jau metu ta pati kalba 😆

  2. HesAlwaysNearUs parašė:

    Mobilieji įrenginiai nebent sudarys konkurenciją savo kiek, bet ne žaidimų kokybe.

  3. Gabas parašė:

    PC rinkai konkurenciją sudarys pagrinde google glass ir panašūs prietaisai. Taip pat ir microsoft hololens. Pavyzdžiui hololens gali atvaizduoti tikrai gerą žaidimų kokybę,kuri yra perteikiama į virtualų pasaulį susijungusį su realiu pasauliu.


Kitos kategorijos naujienos