Programinis atnaujinimas atvėsins HTC One M9 dešimčia laipsnių


htc-one-m9-launch-verge01

Praėjusią savaitę pasirodė nemažai pranešimų, kad išmanusis telefonas HTC One M9 linkęs perkaisti – kai kuriuose testuose naujasis HTC flagmanas netgi nesugeba baigti testų.

Tuomet HTC USA padalinio vadovas Jason Mackenzie pažadėjo, kad kompanija nepradės platinti išmaniojo telefono tol, kol nebus įsitikinusi, kad mobiliu įrenginiu galima pasitikėti, o kartu pridūrė, kad iki oficialios pardavimų pradžios problema bus išspręsta.

Panašu, kad Qualcomm Snapdragon 810 perkaitimo problemą HTC išsprendė, atnaujindama programinę įrangą, praneša XDA. Atnaujinimo aprašymas teigia, jog ne tik sumažės procesoriaus temperatūros, tačiau patobulintas ir kameros darbas.

Naujausi HTC One M9 testai rodo, kad po atnaujinimo įdiegimo išmanusis telefonas kaista beveik tiek pat, kaip ir planšetofonas Samsung Galaxy Note 4, kurio viena iš modifikacijų turi 4 branduolių Qualcomm Snapdragon 805 (APQ8084).

HTC One M9 pardavimai jau prasidėjo Taivane, čia išmanusis telefonas su 32 GB kaupikliu kainuoja $698 (apie 665 eurus), tuo tarpu 64 GB čia planuojama pardavinėti už $732 (apie 697 eurus).

Komentuoti nebegalima


Kitos kategorijos naujienos