Samsung užpatentavo lankstų išmanųjį telefoną


flexible-samsung-smartphone-patent

Leidinys PatentlyMobile praneša, kad dar praėjusių metų antrame ketvirtyje kompanija Samsung užpatentavo išmaniojo telefono konstrukciją, kuri leidžia išlenkti visą mobilaus įrenginio korpusą.

Prie lankstaus ekrano šiuo atveju prisideda korpuso konstrukcijoms elementais su lanksčiomis jungtimis, o tai leidžia telefoną išlenkti į abi puses.

Išradimo autorių nuomone, toks išmanusis telefonas patiks aktyvų gyvenimo būdą propaguojantiems žmonėms, kadangi mobilus įrenginys galės būti tvirtinamas prie įvairių kūno ar įrangos dalių, nesibaiminant perlūžimo.

Kiek tokios lanksčios konstrukcijos poreikis yra svarbus patiems vartotojams, Faceit.lt skaitytojai gali padiskutuoti komentarų skiltyje. Vieniems galbūt tai bus akivaizdus privalumas, kitiems – nereikalingas, o gal net neigiamas dalykas.

Samsung taip pat siūlo lanksčiu paversti ir akumuliatorių, tačiau jis būtų nevientisas, taigi jo atskiras dalis reikėtų sujungti specialiu kabeliu. Tokį sprendimą galima naudoti ir dėvimos elektronikos gamyboje, pavyzdžiui, baterijas, skirtas laikrodžiams ar „išmanioms“ apyrankėms.

Tokios lankstaus telefono koncepcijos pasirodymas patente nereiškia, jog greitu metu pamatysime atitinkamą serijinį produktą.

2 komentarai (-ų)

  1. Martynas parašė:

    Samsung taip pat siūlo lanksčių paversti ir akomuliatorių – gal „lanksčiu“ o ne „lanksčių“?
    Beje, manau puiki technologija!

  2. Taip parašė:

    samsung uz patentavo o apple pirmieji pagamino 😀 (as apie iphone 6)


Kitos kategorijos naujienos