Amerikiečiai jau gali išsiskirti per Facebook


facebook-user-smartphone-680

Amerikietė Elianora Baidoo ilgą laiką negalėjo išsiskirti su savo vyru, kadangi šis ne tik nenorėjo pasirašyti atitinkamų dokumentų, bet ir slapstėsi nuo savo žmonos. Tačiau panašu, kad šiuolaikinės technologijos įveikė vyro nenorą.

Puslapio ReadWrite teigimu, Niujorko teismo teisėjas nusprendė, kad neapsikentusi Elianora Baidoo oficialų teismo pranešimą dėl skyrybų gali pateikti per socialinį tinklą Facebook. Atitinkamai ir teisėtvarkos atstovai tuo pačiu būdu turėjo išsiųsti atitinkamus dokumentus.

Iš Ganos kilę Elianora Baidoo ir jos vyras Victor Blood-Dzraku santykius oficialiai įformino 2009 m., tačiau po to, kai vyras atsisakė nacionalinės vedybų ceremonijos, moteriškė atsisakė su juo gyventi ir pareikalavo skyrybų.

Deja, surasti vyrą buvo nepaprasta, kadangi jis neturi pastovios gyvenamosios vietos ir nuolatinio darbo. Po to, kai moteriškai nesugebėjo padėti netgi privatus detektyvas, buvo nuspręsta atitinkamą žinią su teismo palaiminimu pasiųsti per į asmeninę jos vyro Facebook paskyrą. Dabar belieka sulaukti vyro „Like“….

Komentuoti nebegalima


Kitos kategorijos naujienos