Analitikai: SSD rinkoje dominavo ir toliau dominuos Samsung


ssd-830-samsung-680

Analitikų kompanija IHS publikavo duomenis apie situaciją SSD rinkoje 2014 m., o taip pat pateikė prognozę 2015 – 2016 m. laikotarpiu, rašo puslapis ZDNet.

Kaip matyti iš žemiau pateiktos lentelės, absoliuti dauguma rinkos padalinta tarp 10 kompanijų, o rinkos dalys gana stabilios jau keletą metų iš eilės.

Nuo pat SSD rinkos atsiradimo čia lyderiauja korėjiečių Samsung. 2014m. jos pajamos šioje rinkoje sudarė $3,99 mlrd., o rinkos dalies siekė 34%. Per kitus dvejus metus jos pozicijos nesikeis arba netgi stiprės, kadangi planuojamas 3D V-NAND atminties mikroschemų pardavimų didėjimas.

ihs-ssd-market-2014-2016-graph

Antrą ir trečią vietą užima atitinkamai Intel ir Sandisk. Kompanijos Micron ir Toshiba, kas įdomiausia, yra vienu laipteliu žemiau už savo partnerius. Kompanija Micron, priminsime, yra pagrindinis NAND Flash atminties tiekėjas kompanijai Intel, tuo tarpu Toshiba yra Sandisk kaupikliams skirtų mikroschemų „donoras“.

Įdomu pažymėti, kad kompanija Western Digital (WD) SSD rinkoje yra didesnis žaidėjas, nei Seagate. Abi jos slepia duomenis apie savo rinkos dalis, kadangi labiau susikoncertavusios į HDD segmentą.

Komentuoti nebegalima


Kitos kategorijos naujienos