Apple gerbėjai atsikando naujųjų iPhone, grįžta prie iPhone 5S?


iPhones-5S-680

Praėjus pusei metų po Apple iPhone 6 ir iPhone 6 Plus, senojo modelio – iPhone 5S, pasirodžiusio 2013 m. – pardavimai vėl pradėjo augti. Apie tai praneša analitikų kompanija „Société Générale“, kurią cituoja Business Insider.

Tyrimo metu buvo išanalizuoti užsakymai, kuriuos Apple pateikė savo partneriams Foxconn ir Pegatron, surenkantiems išmaniuosius telefonus iPhone. Jei 2015 m. I ketvirčio užsakymuose iPhone 5S dalis sudarė 10 proc., tai II ketvirtyje šis rodiklis padidėjo iki 20 proc.

„Tai yra neįprastas reiškinys. Normalu, kai naujieji modeliai pakeičia senus. Tačiau to, kas vyksta dabar, anksčiau nebuvo“, – teigia analitikai.

Padidėjusi seno modelio paklausa kompanijai Apple gali sukelti problemų, kadangi iPhone 5S yra 100 JAV dolerių pigesnis, nei iPhone 6, ir net 200 dolerių pigesnis, nei planšetofonas iPhone 6 Plus.

Naujiesiems iPhone kenkia ir sustiprėjęs JAV doleris, kuris verčia vartotojus ilgiau naudoti esamus išmaniuosius telefonus. Vartotojai nepuola iš karto pirkti naujienų. Rinkdamasis mobilų įrenginį, jie dabar linkę taupyti

Analitikai pastebi, kad ateityje Apple laukia didesnės problemos. Praėjusių metų pardavimų bumas – tai padidėjusio iPhone ekrano bei dviejų gana smarkiai besiskiriančių modelių pasekmė. Šiemet atlikti tokį šuolį bus labai sudėtinga.

4 komentarai (-ų)

 1. as parašė:

  200 pigesnis turi but o ne brangesnis

  • Entelektas parašė:

   Pask. sakinys irgi turi but pabaigtas, bet yra kaip yra…

 2. Jūsų Vardas parašė:

  O jetus, taigi padarys taip pat, kaip su kitais modeliais. Tiesiog juos suletins. Nori, ar nenori, pirksi naujausia. Ten zmoges, kaip ir religiniai fanatikai, aklai tiki ir daro tas, kas jiems liepiama. Galiausiai, bus isleistas 6c, o 5s isimtas is prekybos.

 3. SmOgER parašė:

  Nesutikčiau su paskutine pastraipa. Tiek iPhone 6 tiek 6+ pilnai įmanoma padidinti ekraną nedidinant pačio telefono dydžio. Tiesa pasakius 6+ dabar atrodo netgi šiek tiek keistai, lyg ekranas būtų sumažintas specialiai: http://9to5mac.files.wordpress.com/2014/05/newip6-1.png?w=852&h=478 Jau aš nekalbu apie kitas vietas, kaip telefono galas, kurį dizaino prasme galima ženkliai patobulint – bet visą tai sąmoningai įvyks ne po metų, o po 2, nes po metų turėsim iPhone 6S/+S ir 6C.


Kitos kategorijos naujienos