Battlefield Hardline populiarumas gerokai mažesnis nei Battlefield 4


bfhardline-680

Naujoji Battlefield serijos dalis Hardline, nors ir spėjo pasiekti totalų serijos antirekordą, vis tik savo užduotį atliko – praturtino kūrėjų ir leidėjo siūlomų produktų asortimentą. Ne taip, kaip jie norėjo, tačiau kažkas vis tik gavosi.

Puslapio BF4Central teigimu, nors Battlefield Hardline ir žaidžia daugybė žmonių visame pasaulyje, jo populiarumas gerokai atsilieka nuo Battlefield 4. Tai galima matyti iš žemiau pateiktos paskutinės savaitės statistikos.

Tokį skirtumą paaiškinti nesunku: visų pirma, Battlefield 4 rinkoje yra jau pusantrų metų ir jau spėjo sulaukti daugybės atnaujinimų ir papildymų, o žaidėjai spėjo patobulinti savo personažus.

Antra, Battlefield Hardline tapo nusivylimu daugeliui serijos gerbėjų, tuo tarpu fanatai apskritai apie šį žaidimą kalba kaip apie globalų Battlefield 4 papildymą, o ne savarankišką žaidimą už pilną kainą.

bf-hardline-popularity-stats

Trečioji priežastis, kuri susijusi su pirmąja – Hardline vis dar „jaunas ir žalias“ projektas, kad jį būtų galima pilnai įvertinti. Tikėtina, kad po atnaujinimų ir DLC pasirodymo viskas daug labiau patobulės.

Battlefield Hardline, kuris debiutavo kovo 17 d., puslapyje Metacritic sulaukė itin žemo – 72 balų iš 100 – įvertinimo iš žaidimų apžvalgininkų, tuo tarpu paprasti žaidėjai apskritai viską vertina tragiškiau – 3,7 balo iš 10 galimų.

2 komentarai (-ų)

  1. Andrius parašė:

    Nuo kada 72 balai yra itin žema ? Sakyčiau gerokai per daug, kaip žaidimo modifikacijai.

  2. Ignas parašė:

    Metacritic neišpirkti taip kaip gamespot?


Kitos kategorijos naujienos