Facebook Messenger atsirado vaizdo skambučiai


facebook-messenger-windows-680

Kompanija Facebook pranešė, kad žinučių apsikeitimo programėlėje Messenger atsirado vaizdo skambučių perdavimo funkcionalumas. Apie tai rašoma oficialiame pranešime spaudai.

Atitinkamas ženkliukas atsirado Messenger vartotojo sąsajoje: norint pradėti vaizdo pokalbį, užtenka jį tiesiog paspausti.

Programėlės vartotojai naują funkciją galės naudoti net ir tuomet, kai vienas iš pašnekovų turi mobilų įrenginį su iOS, o kitas – su Android.

Pirmieji naująją funkciją gali išbandyti 18 šalių gyventojai – ne tik Lietuvos, bet ir Belgijos, D. Britanijos, Danijos, Prancūzijos, Graikijos, Airijos, Kanados, Laoso, Meksikos, Nigerijos, Norvegijos, Omano, Lenkijos, Portugalijos, JAV, Kroatijos ir Urugvajaus.

Per būsimus kelis mėnesius kompanija Facebook žada pralėsti sąrašą šalių, kuriose bus galima naudoti nauju Messenger funkcionalumu.

Kiek anksčiau, kovo 25 d., Facebook pristatė Messenger Platform – platformą, skirtą integracijai su trečių šalių programėlėmis. Vartotojai taip pat turi galimybę atlikti pinigines perlaidas per Messenger (funkcija kol kas veikia tik JAV), pasinaudoti balso skambučiais.

Vienas komentaras

  1. evodas parašė:

    Kas įdomiausia tai, jog būtent Lietuva yra tarp tų pirmųjų 18 šalių pasaulyje – net pvz Vokietijos nėra.


Kitos kategorijos naujienos