HTC One M8s: atnaujintas flagmanas su Snapdragon 615


Kompanija HTC išleido dar vieną išmanųjį telefoną, kuris pakeis praėjusių metų flagmaną One M8, užleisiantį vietą šiemet pristatytam One M9.

HTC One M8s gavo 5“ Full HD ekraną, 64 bitų 8 branduolių procesorių Qualcomm Snapdragon 615 (1,7 GHz), 2 GB operatyvios atminties, 16 GB duomenų kaupiklį, microSD.

HTC One M8s 680

Programinės įrangos pagrindą sudaro operacinė sistema Android 5.0 Lollipop, kuri papildyta firmine vartotojo sąsaja HTC Sense.

Kamerų sistemą „Duo Camera“ sudaro pagrindinė nugarinėje dalyje su 13 MP matrica ir galimybe įrašyti 1080p vaizdinę medžiagą. Priekinė kamera gavo 5 MP sensorių.

Iš bevielių standartų minimi 4G LTE, Wi-Fi 802.11 a/b/g/n/ac + DLNA, Bluetooth 4.1, NFC, GPS. Garso posistemę sudaro firminiai BoomSound garsiakalbiai, įdiegtas 3,5 mm lizdas.

Išmanusis telefonas gavo 2840 mAh bateriją, kurios užteks 20 valandų (pokalbiai) arba 753 valandų (ramybės būsena). Korpusas bus trijų spalvų, kaip ir pirmtakas One M8.

HTC One M8s kaina sudarys apie 519 eurų. Prekyboje išmanusis telefonas pasirodys artimiausiomis dienomis.

2 komentarai (-ų)

  1. thermal parašė:

    Na ką, įdėjo daugiau energijos ryjantį 8 core procą, 13 mp kamerą vietoj 4 MP ir 200 mah didesnę batarkę – ir 80 EUR daugiau prašo, nei HTC ONE M8 kainuoja. Kas ten per genijai pas HTC kainas nustatinėja? Ar jie kaip Apple jaučiasi? 🙂

    • Neutralus parašė:

      Panašu, kad jie aukštomis ir tokiomis ilgai išliekančiomis kainomis, bando kurti kažkokią brendo pridėtinę vertę. Panašiai kaip obuolys. Bet kol to nėra, nelabai aišku už ką mokėti tokią kainą? Už korpusą? Gal jis ir gražus, bet man asmeniškai nepatogus (ant stalo) ir darosi vienodas ir besikartojantis.


Kitos kategorijos naujienos