iFixit įvertino, ar sunku suremontuoti HTC One M9


Portalas iFixit pateikė savo verdiktą apie išmanųjį telefoną HTC One M9 – naująjį kompanijos flagmaną, kuris buvo pristatytas parodoje MWC 2015.

Ekspertų teigimu, nesklandumai prasidėjo dar prieš pradedant ardyti mobilų įrenginį, kadangi ekrano danga turėjo įbrėžimų, o matrica – „mirusį“ tašką (pixel), taigi iš karto buvo galima rašyti minusą už kokybės kontrolę.

onem9ifixit-01

Pasiekti korpuso vidų nebuvo sunku, o galiausiai buvo padaryti išvada, kad komponentai suskirstyti į modulius, o jų prieinamumas yra geresnis, nei praėjusių metų flagmano HTC One M8.

Vis tik pasiekti komponentus buvo lengviau, nei juos išimti ir pakeisti, jei tik tai bus būtina. Akumuliatorius patalpintas po sistemine plokšte, todėl jo išėmimas buvo viena iš sunkiausių užduočių.

Norint pakeisti ekraną, taip pat reikės pakovoti, tik šį kartą su daugybe klijų, be to, prieš tai reikia išimti daugybę kitų komponentų. Kadangi ekrano gedimas/sudaužymas yra viena dažniausių problemų, ekspertai visa tai įvertino dar keliais minusais.

onem9ifixit-02

Galutinis HTC One M9 įvertinimas – 2 balai iš 10 galimų. Tiesa, JAV gyventojams HTC turi gerą naujieną: programa „Uh Oh“ numato, kad HTC One M9 ir M8 savininkai galės nemokamai pakeisti sugedusį telefoną į naują, jei nuo jo įsigijimo nepraėjo vieneri metai.

Komentuoti nebegalima


Kitos kategorijos naujienos