Intel Braswell procesoriai taps Chromebook kompiuterių pagrindu


chromebook-pixel-silver-680

Kompanija Intel savo naujuosius 14 nm procesorius Braswell pristatė be didelio triukšmo, tačiau tai nereiškia, kad kitą savaitę įvyksiančioje IDF 2015 sesijoje Šenžene (Kinija) jiems nebus skirta dėmesio.

Puslapis Computerworld tvirtina, kad šią savaitę Intel su savo partneriais pristatys naujų nešiojamų kompiuterių modelių, kurie turės operacinę sistemą Chrome OS bei aparatinę platformą su Braswell procesoriais.

Reikia pažymėti, kad dabartiniai Braswell procesoriai atstovauja Celeron ir Pentium serijas, tuo tarpu Atom procesoriai diegiami tik tuose įrenginiuose, kuriuose viskas telpa „už ekrano“, t.y. planšetiniuose kompiuteriuose ir išmaniuosiuose telefonuose.

Atitinkamai ir Chromebook kompiuteriams ATom procesoriai yra mažiausiai tinkami, nors toks suskirstymas yra sąlyginis – tie patys Bay Trail procesoriai, kuriuos pakeitė Braswell, puikiai jautėsi pigiuose nešiojamuose kompiuteriuose.

Braswell pagrindu sukurtos Chromebook sistemos pasiūlys galingesnę grafikos posistemę, tačiau baterijos darbo laikas išliks panašiame lygyje, kaip ir Bay Trail platformų atveju. Dabar belieka sulaukti, ką į tai atsakys ARM ir jos partneriai, pradedantys įsisavinti 14 nm technologiją.

Komentuoti nebegalima


Kitos kategorijos naujienos