Intel parodė nešiojamą kompiuterį be įprasto maitinimo lizdo


idf2015-notebook-transformer-680

Kompanija Intel pavasarinėje IDF 2015 sesijoje pademonstravo nešiojamą kompiuterį – transformerį Star Brook su Skylake procesoriumi. Įdomiausia tai, kad nešiojamas kompiuteris neturėjo lizdo įprastiems maitinimo blokams prijungti.

Intel atstovų teigimu, baterijos įkrovimas bus vykdomas per USB Type-C lizdą. Priminsime, kad USB 3.1 standartas, kuris aprašo Type-C specifikacijas, leidžia perduoti iki 100 W energijos. Nešiojamiems kompiuteriams ir planšetėms šiandien to pilnai užtenka.

idf2015-notebook-transformer-02

Procesorių gigantas neatskleidė tikslių Star Brook techninių specifikacijų bei partnerio, kuris pagamino šį mobilų kompiuterį, nors ekspertai mano, kad tai vienas iš Taivano kontraktinių gamintojų – Quanta, Inventec arba Wistron.

Intel Star Brook kompiuteris gavo iš karto keletą USB Type-C lizdų. Antrasis gali būti naudojamas periferijai prijungti – ir tai ne tik pelės, klaviatūros ar spausdintuvai, bet ir monitoriai, kadangi USB 3.1 leidžia per USB sąsają perduoti DisplayPort signalą.

idf2015-notebook-transformer-03

Beje, tarp demonstruotų prototipų žurnalistų dėmesį patraukė dar vienas transformerius, kuris ekrano dangtyje turėjo pagalbinį E-Ink ekraną, kuris gali nuolat atvaizduoti tam tikrą informaciją arba būti naudojamas kaip el. knygų skaityklė.

idf2015-notebook-transformer-04

Kaip jau įprasta, šis kūrėjams skirtas 12,5“ transformerius palaikys pažangiausias Intel technologijas – 3D kamerą RealSense, WiDi, WiGig, bevielę baterijos įkrovimo sistemą, taip pat Thunderbolt ir USB 3.1.

Komentuoti nebegalima


Kitos kategorijos naujienos