Kompiuterių entuziastams Fractal Design pasiūlė korpusą Define S


Švedų kompanija Fractal Design gerai žinoma kompiuterių entuziastams savo kokybiškais ir funkcionaliais korpusais. Šį kartą buvo pristatytas dar vienas evoliucinis modelis – Define S. Versijos su langu kaina sudaro $89,99, be jo – $79,99.

fractals-s-01

Korpuse Define S kietų diskų išdėstytos vertikaliai, taip pat nėra vietos optinių diskų įrenginiams. Gamintojo teigimu, tai leidžia ne tik pagerinti bendrą sistemos aušinimą, maksimaliai išnaudojant vėsaus oro srautus, bet ir suteikti platesnį vandens aušinimo sistemų palaikymą.

fractals-s-04

Viduje sienelės padengtos garso izoliacine medžiaga, aušinimo nišos gali būti uždengtos specialiais dangteliais ModuVent, o kartu reguliuoti Dynamic  serijos ventiliatorių apsisukimų spartą (naudojami du 140 mm Fractal Design Dynamic GP14 ventiliatoriai).

fractals-s-05

Galima įdiegti vieną 3.5″ arba tris 2,5“ formato duomenų kaupiklius, du papildomus SSD diskus galima patalpinti už motininės plokštės esančiame skyrelyje.

fractals-s-02

Vandens aušinimo sistemos radiatoriai gali būti iki 420 mm aukščio, jei montuojami viršuje, ir 360 mm – jei priekyje. Komplekte galima rasti specialius laikiklius skysčio rezervuarams.

Komentuoti nebegalima


Kitos kategorijos naujienos