LG pasiūlė vietoj Selfie lazdų naudoti plačiakampius objektyvus


lg_selfie_cleooo-680

Kompanijos LG inžinieriai mano, kad plačiakampių objektyvų išmaniuosiuose telefonuose naudojimas leis atsikratyti taip vadinamų Selfie lazdų. Apie tai praneša The Wall Street Journal.

LG specialistų skaičiavimai rodo, kad plačiakampiai objektyvai telefonų kamerose leidžia padidinti kadro aprėpti maždaug 15 procentų.

Selfie lazdos išmirs taip greitai, kaip paukštis Dodo, WSJ žurnalistams pareiškė LG Innotek inžinierius Yu Dong-kugas.

Pastaroji kompanija yra LG grupės dalis, jis gamina miniatiūrines kameras, skirtas LG išmaniesiems telefonams. Tarp LG Innotek užsakovų galima rasti ir mobilios rinkos gigantą Apple, kuris LG kameras naudoja iPhone.

LG inžinieriaus teigimu, plačiakampės optikos kamerose naudojimas leis vartotojams daryti autoportretus geresnės kokybės, laikant išmanųjį telefoną ištiestos rankos atstumu.

Tikėtina, kad siūlomas sprendimas bus naudojamas ir LG G4, kuris priekinėje dalyje turės 8 megapikselių kamerą, tuo tarpu nugarinėje dalyje – 16 megapikselių.

LG pasiūlymas yra ne tik praktiškas, bet ir išsprendžiantis dar vieną problemą: pavyzdžiui, nemažai muziejų draudžia juose naudotis Selfie lazdomis, jų nemėgsta ir kitos organizacijos, dėl saugumo sumetimų jų neleidžiama naudoti ir kai kuriuose renginiuose.

Vienas komentaras

  1. Jūsų Vardas parašė:

    Ir jie tai sugalvojo tik dabar, LOL.


Kitos kategorijos naujienos