LG Watch Urbane brangesnis, nei bazinė Apple Watch versija


lg-watch-urbane-official-680

Šią savaitę P.Korėjos rinkoje prasidėjo išmaniojo laikrodžio LG Watch Urbane pardavimai. Šis įrenginys turi operacinę sistemą Android Wear, todėl yra suderinamas su daugybe Android išmaniųjų telefonų.

Išmanusis laikrodis neteko mobiliojo ryšio modemo, kuriuo galėjo pasigirti LG Watch Urbane LTE, tai leido sumažinti baterijos talpą nuo 700 mAh iki 410 mAh, o kartu pasiūlyti plonesnį korpusą, kuris atrodo stilingiau.

Laikrodžio korpusas pagamintas iš nerūdijančio plieno, standartinis tvirtinimas leidžia naudoti 22 mm keičiamas apyrankes. Apvalus P-OLED ekranas yra 1,3“ įstrižainės ir 320 x 320 taškų raiškos.

Viduje naudojamas ne pats silpniausias procesorius – 4 branduolių Qualcomm Snapdragon 400 (1,2 GHz), kurį gali pasigirti netgi ne visi išmanieji telefonai, jau nekalbant apie dėvimos elektronikos įrenginius.

LG_WATCH_URBANE_LIFESTYLE_680

Įdiegta 512 MB LPDDR2 operatyvios atminties, 4 GB eMMC duomenų kaupiklis; matmenys – 45,5 х 52,2 х 10,9 mm, yra apsauga nuo drėgmės ir dulkių (standartas IP67). Vartotojas ras tokius daviklius, kaip akselerotmetras, giroskopas, barometras, širdies ritmo matuoklį. Sveikos gyvensenos ir sporto gerbėjams skirta programėlė LG Health.

LG Watch Urbane blokuoja ekraną, jei vartotojas laikrodį nusiima nuo riešo. Ekrane galima matyti paskutinių skambučių sąrašą, paskambinti pasirinktam abonentui. Komunikacija su išmaniuoju telefonu vykdoma per Bluetooth sąsają.

Laikrodžio LG Watch Urbane kaina P. Korėjoje sudaro $365, o tai yra daugiau nei bazinės Apple laikrodžio versijos, kuri siūloma už $349.

3 komentarai (-ų)

  1. aha parašė:

    O pačio svarbiausio t.y kas kiek jį reikia pakrauti ir nėra.

  2. aidas parašė:

    tokia talpa pasikraus max per valanda ar tik pusvalandi

  3. Jūsų Vardas parašė:

    Krausis apie pusvalandi, jeigu itampa normali. O siaip, sudas ipakuotas i blizgu popiereli. Tai laikys jis tiek pat, kiek laiko eiwach, viena diena, o darbo rezime kelias valandas. Akumai panasus, parametrai irgi.


Kitos kategorijos naujienos