Naujieji iPhone gaus daug tvirtesnį korpusą


iphone6-bend-680

Išmaniųjų telefonų iPhone 6 ir iPhone 6 Plus pamaina, turėsianti debiutuoti šių metų rudenį, gaus 7000-osios serijos aliuminio lydinio korpusą, praneša puslapis GSMArena.

Šis inovacinis lyginis jau naudojamas išmaniajame laikrodyje Apple Watch Sport. Naujoji medžiaga, kaip tvirtinama, yra 60% tvirtesnė už įprasto aliuminio lydinį, šiuo metu naudojamą iPhone 6 ir iPhone 6 Plus, tuo tarpu tankio lygis yra dviem trečdaliais mažesnis, nei plieno.

Gaminant 7000-osios serijos aliuminio lydinį, kartu naudojamas ir cirkonio oksidas, kuris metalui suteikia švelnų satino atspindį. Medžiaga pasižymi ryškiai spindinčia spalva ir vienalyte struktūra be defektų ir priemaišų, kurios galėtų gandinti estetinį vaizdą.

Naujieji Apple telefonai, kurie šiuo metu vadinami iPhone 6s ir iPhone 6s Plus, kartu su tvirtesniu korpusu gaus ir naujos kartos procesorių A9. Pagrindiniu gamintoju turėtų tapti Samsung, tuo tarpu TSMC atiteko apie 30% naujojo procesoriaus užsakymų, rašo AppleInsider.

Apple A9 gamintojų sąraše minima dar viena kompanija – Globalfoundries, tačiau pastarajai nelabai sekasi susidoroti su dideliu broko procentu. Šaltinių teigimu, Apple reikalauja, kad A9 broko lygis neviršytų  50%, tuo tarpu Globalfoundries šiuo metu demonstruoja net 70% broko lygį.

3 komentarai (-ų)

 1. Jūsų Vardas parašė:

  Ides dvi nano juosteles, vietoj vienos, ir bus tvirtesnis 😆

  Ir dar pabrez, lyg tai ju sukurtai novacija, lyg to niekur nebuvo.
  Geda eplui pasidare, kai net samsungo korpusas geresnis.

  • Audrius parašė:

   Senai jie galėjo sukurti ypač tvirtą ir galingą, bet ne, čia tokia politika, ką paskui po pusės metų naujo išleis, jei viską jau sudės.. Čia taip visur, išleidžia telefoną, po kelių mėn atnaujina šiek tiek, paskui po dar kelių dar biškiuką, taip ir lipdo kuo daugiau vos ne vienodu telefonu 😀

   Kai išleis iPhone 6s su A9 procus, paskui po kelių mėn išleis patobulintą su A10, nors 100%, kad jie jau ir dabar tą A10 turi planuose ir galėtų įdėt dabar, bet neee, taip negalima 😀

   • Radioaktyvus parašė:

    Gal gali daugiau papasakot apie kas kelis mėnesius išleidžiamus iPhone modelius? 😀
    Kiek pamenu, tai tik Samsung tom nesąmonėm užsiima…


Kitos kategorijos naujienos