NIKON įspėja dėl padirbtų fotoaparatų D800E, D610 ir D4S


Japonų kompanija NIKON išplatino pranešimą, kuriame vartotojai įspėjami būti atidūs – rinkoje vis dažniau pasirodo padirbtų veidrodinių fotoaparatų su šiuo prekės ženklu, rašo puslapis TechRadar.

Pirmieji pavojaus signalai suskambo 2014 m. pabaigoje, kai NIKON techninio aptarnavimo centre atsidūrė fotoaparatas D800E, kuris buvo ne kas kitas, o modelis D800, patalpintas D800E korpuse. Sukčiai taip užsidirba mažiausiai $300.

Nikon-fake-680

Panaši situacija ir su modeliu NIKON D7100, kuri modifikuojama taip, kad tampa labai panaši į pilno kadro fotoaparatą D610, kuris kainuoja apie $500 brangiau. Negana to, pasitaiko ir padirbtų D4S modelių, kurie gaunami iš pigesnių ir jau nebegaminamų D4.

Kompanija NIKON teigia, kad atpažinti originalą, visų pirma, padės ekrane matoma informacija – paveiksliuko peržiūros metu reikėtų pasirinkti režimą „Overview“. Tikrojo modelio pavadinimas bus pavaizduotas viršutiniame dešiniame kampe, kaip tai matyti paveiksliuke žemiau:

Atskirti padirbtą modelį padės vizualinė vidinių komponentų apžiūra, tačiau čia lengviausia bus atskirti pilno kadro sensorių nuo crop-matricos, pavyzdžiui, D610 ir D7100 atveju.

Komentuoti nebegalima


Kitos kategorijos naujienos