Nokia neigia gandus apie grįžimą į išmaniųjų telefonų rinką


nokia-connecting-680

Kompanija Nokia paneigė gandus, kurie pasirodė praėjusią savaitę, jog suomių gamintojas planuoja grįžti į išmaniųjų telefonų rinką.

Šie pranešimai [apie mobilaus verslo atgaivinimą] yra melagingi ir savyje turi komentarus, kurie neteisingai priskiriami Nokia Networks aukščiausio lygio vadovui. Nokia pakartotinai pareiškia, kad šiuo metu kompanija neturi planų gaminti arba pardavinėti vartotojiškų išmaniųjų telefonų“, – teigiama kompanijos oficialiame pranešime spaudai.

Praėjusią savaitę puslapis Re/code, remdamasis anoniminiais šaltiniais, pranešė, kad suomių kompanija planuoja grįžti į išmaniųjų telefonų rinką 2016 m.

Šaltinio teigimu, panašių planų iniciatoriumi tapo gamintojo padalinys Nokia Technologies. Jis užsiima patentų licencijavimu, o kartu atsako už produktų kūrimą bei licencijavimą kitoms kompanijoms.

Naujojo plano realizavimas vyktų lygiai taip pat, kaip ir planšetinio kompiuterio Nokia N1 atveju – gamyba užsiimtų kuris nors kinų gamintojas, tuo tarpu ant įrenginio puikuotųsi Nokia prekės ženklas.

Remiantis sandorio su Microsoft sąlygomis, Nokia negali išleisti išmaniųjų telefonų su savo prekės ženklu iki pat 2016 m. III ketvirčio pabaigos. Dabartinis Nokia paneigimas nereiškia, kad kompanija vėl nepradės išmaniųjų telefonų gamybos. Jos prekės ženklas vis dar populiarus, iki 2016 m. pabaigos dar daug laiko, be to, reikėtų atkreipti dėmesį į pranešime naudotus žodžius „šiuo metu“, kurie palieka Nokia teisę kitaip pasielgti ateityje.

Komentuoti nebegalima


Kitos kategorijos naujienos