Nokia atstovas: „Kompanija sugrįš į išmaniųjų telefonų rinką“


nokia-n9-launch-680

Paskutiniu metu gana dažnai pradėta kalbėti apie Nokia sugrįžimą į išmaniųjų telefonų rinką, kai tik baigs galioti susitarimas su kompanija Microsoft. Dabar šiuos gandus patvirtina ir oficialūs Nokia atstovai.

Puslapio Gforgames teigimu, apie suomių kompanijos siekius vėl užsiimti mobilių įrenginių gamyba patvirtino Kinijoje įsikūrusio padalinio vadovas Mike‘as Wangas.

Jis pareiškė, kad kompanija Nokia iš tikrųjų ruošiasi pakartotiniam debiutui išmaniųjų telefonų rinkoje, o tai įvyks 2016 m. III arba IV ketvirtyje.

Nokia atstovo teigimu, bus gaminami ne Windows Phone mobilūs įrenginiai. Ši galimybė bus palikta kompanijai Microsoft, tuo tarpu Nokia persimes į Googel Android ekosistemos pusę.

Ekspertų manymu, Nokia tiesiog nusprendė neeksperimentuoti su Microsoft programine įranga, o prisitaikyti prie rinkos sąlygų ir diegti populiariausią šiuo metu mobilią operacinę sistemą.

Nokia savo mobilius įrenginius gamins Kinijoje, Sičuano mieste, kuriame suomių kompanija turi savo mokslinių tyrimų ir konstruktorių centrą. Ar Nokia telefonai bus platinami tarptautinėse rinkose, ar bus apsiribota tik Kinija (kaip tai nutiko su planšete Nokia N1), Mike‘as Wangas informacijos nepateikė.

5 komentarai (-ų)

 1. ITfanboy parašė:

  Reikėjo iškart androida diegt, tai nebutų reikėje fabrikų uždarinėt ir darbuotojų atleist.

 2. Opapa parašė:

  Jau paneigta. Jei norėtų sugrįžti, tikrai neparduotų Here maps

 3. Neutralus parašė:

  Senas gandas, jau kaip minėjo viskas yra oficialiai paneigta, nors tai irgi dar ne viskas…

 4. Jūsų Vardas parašė:

  Nokia su meizu telefona kuria, savus prades leisti tik nuo 2016 metu. Ir gamins per foxkoma, ar kazkoki kita kina.

  Kodel gi ne istikro ? Jiems, tai naudinga. Apribojimas baigesi. Andoroidas open source .. Turi savo ui (launcher x beroc).

  Pagyvensim pamatysime. Tik mano nuomone, nevertetu tiketis daug. Galbut nes bus vidutiniu pajegumu, tiesiog kazkas patestuoti rinkai.


Kitos kategorijos naujienos