Patriot Memory pristatė USB atmintinę su USB Type-C lizdu


Gerai žinomas amerikiečių prekės ženklas Patriot Memory pristatė USB kaupiklį, kuris gavo dar tik pradėjusį populiarėti USB Type-C lizdą.

Naujasis lizdas yra skirtas palengvinti USB periferijos prijungimą, kadangi yra simetriškas ir nereikalauja laikytis orientacijos. Maksimalus sąsajos pralaidumas gali siekti 10 Gbit/s (standartas USB 3.1), tačiau dėl spartos parametrų Patriot nutyli.

patriot_usb_memory_nand_flash

Vienoje pusėje – USB Type-C lizdas, kitoje – įprastas Type-A

Reikia paminėti, kad šiuo metu Patriot Memory pasiūlyta USB atmintine gali pasinaudoti labai nedaug vartotojai. Jie privalo turėti naujausius Apple MacBook arba „elitinius“ antros kartos Google ChromeBook Pixel nešiojamus kompiuterius.

USB Type-C lizdą galima sutikti ir kai kuriose naujausiose motininėse plokštėse. Tačiau visa tai nėra labai didelė problema. Patriot Memory atmintinė turi antrą lizdą su plačiai paplitusiu USB Type-A lizdu.

Apie naujosios USB atmintinės kainą gamintojas nepraneša, tačiau užsimena, kad vartotojams bus prieinami modeliai su 32 GB ir 64 GB talpa.

Priminsime, kad Patriot nėra pirmoji, kuri pasiūlė tokį duomenų kaupiklį. Dar kovo mėnesį kompanija Sandisk pristatė taip pat du USB lizdus turinčią atmintinę, kuri yra 32 GB talpos, o vienas iš lizdų yra Type-C (USB 3.1). Jis rinkoje turi pasirodyti II ketvirtyje.

Komentuoti nebegalima


Kitos kategorijos naujienos