Planšetė Nokia N1 pasirodys ir už Kinijos ribų


Nokia N1 China launch 680

Praėjusių metų pabaigoje Nokia pristatė planetinį kompiuterį N1, kuris siūlė ne tik patrauklią specifikacijas bei kainą, bet ir dizainą, labai panašų į iPad mini. Tuomet planšetinis kompiuteris buvo pasiūlytas tik Kinijos vartotojams, tačiau situacija pradeda keistis.

Puslapis PhoneArena praneša, kad Nokia ruošiasi išplėsti savo firminės planšetės pardavimus. Neseniai atlikta prezentacija Taivane, kurio gyventojai Nokia N1 galės įsigyti už maždaug 245 eurus, o pardavimų pradžia numatyta gegužės mėnesį.

Šiuo metu suomių kompanija nepraneša, kad Nokia N1 pasirodys Europos regione, tačiau kai kurie specialistai mano, kad tai turėtų įvykti jei ne pavasario gale, tai vasaros pradžioje.

Nokia N1 tapo pirmuoju Android planšetiniu kompiuteriu su Nokia prekės ženklu. Kalbama būtent apie tą dalį suomių kompanijos, kuri nebuvo parduota kompanijai Microsoft. Planšetė dirba Android 5.0 Lollipop pagrindu, turi 64 bitų procesorių Intel Atom Z3580 (2,3 GHz).

Planšetinis kompiuteris turi 7,9“ įstrižainės IPS ekraną su 2048 x 1536 taškų raiška ir apsauginiu stiklu Gorilla Glass 3, 2 GB RAM, 32 GB duomenų kaupiklį, 8 MP ir 5 MP kameras, Wi-Fi 802.11a/b/g/n/ac ir Bluetooth 4.0.

Vienas komentaras

  1. nebuk trolis apsiks meduolis parašė:

    pff per ebayu jau senai gali pirkt


Kitos kategorijos naujienos