Popiežiaus Pranciškaus naudotas iPad parduotas už apvalią sumą


Planšetinis kompiuteris Apple iPad, kuriuo naudojosi Romos Popiežius Pranciškus, aukcione buvo parduotas už $30 000, praneša leidinys New York Post.

Už planšetinį kompiuterį gauti pinigai buvo paaukoti vienai Urugvajaus mokyklų, kurioje ir vyko aukcionas.

Popes-iPad-01

Po to, kai Popiežius Pranciškus pasinaudojo savo iPad, jis planšetinį kompiuterį atidavė vietos vyskupui Gonzalo Aemiliusui ir pasakė: „Dabar gali su juo padaryti ką nors gero.“

Šaltinių teigimu, bandymai parduoti iPad per garsius aukcionų namus, tokius kaip Sotheby arba Christie’s baigėsi nesėkme, todėl buvo nuspręsta planšetinį kompiuterį parduoti vyskupo tėvynėje Urugvajuje.

Popiežiaus iPad ant nugarėlės turi išgraviruotą užrašą „His Holiness Francisco. Servizio Internet Vatican, March 2013“. Kartu buvo parduota prijungiama Logitech klaviatūra ir sertifikatas, kurį pasirašė Popiežiaus sekretorius Fabianas Pedacchio Leanizas.

Popes-iPad-02

Kokiu įrenginiu Popiežius Pranciškus naudosis dabar, kai norės prisijungti prie Interneto, neaišku. Priminsime, kad dabartinis popiežius yra tikras technologijų gerbėjas, o Internetą savo laiku jis pavadino „Dievo dovana“.

2 komentarai (-ų)

  1. kazkas parašė:

    vau, butu gerai kad mano naudoti daiktai tiek kainuotu

    Nu bet tai durniu pridygo kaip grybu po lietaus 😀

  2. Jūsų Vardas parašė:

    Sventa relikvija 😆


Kitos kategorijos naujienos