Preliminarios Microsoft Surface Pro 4 specifikacijos


Microsoft-Surface-Pro-680

Maždaug metai praėjo nuo to momento, kai Microsoft pristatė planšetinį kompiuterį Surface Pro 3, o tai reiškia, kad ne už kalnų ir naujas modelis. Pati Microsoft apie tai kol kas nieko nepraneša, tačiau prasitarti nusprendė vienas kinų puslapių.

Pagrindine naujove, kaip ir buvo galima tikėtis, tapos Haswell platformą pakeisiantis Intel Broadwell procesorius. Nors Intel turi energetiškai efektyvius Core M serijos modelius, tačiau Surface Pro paprastai naudoja produktyvius Core i5 ir Core i7, nepaisant pasyvios aušinimo sistemos.

Kad planšetinis kompiuteris susitvarkytų su sparčių procesorių aušinimu, korpuse bus padarytos nedidelės nišos, per kurias aplinkai bus atiduodamas karštas oras.

Surface Pro 4 turėtų gauti plonesnį korpusą, nei dabartiniai Surface modeliai, tačiau dėl to svoris nesumažės. Išliks ir anksčiau naudotas 12“ įstrižainės ekranas su 2160 x 1440 taškų raiška, pilnas periferinių lizdų rinkinys ir atrama.

Natūralu, jog planšetė gaus operacinę sistemą Windows 10, kurios debiutas laukiamas šių metų vasaros pabaigoje (kai kurie gamintojai įvardina liepos mėnesio galą). Tikėtina, kad konferencijoje Microsoft BUILD 2015 paaiškės naujos informacijos apie būsimus kompanijos produktus, tame tarpe ir Surface Pro 4.

Komentuoti nebegalima


Kitos kategorijos naujienos