Qualcomm flagmaną Snapdragon 820 gamins Samsung


qualcomm-snapdragon-680

Kompanija Qualcomm ruošia naują mobilų procesorių Snapdragon 820, kurio debiutas numatytas 2016 m. pradžioje. Šaltinių teigimu, procesorius bus gaminamas Samsung gamyklose.

Šiuo metu Samsung naudoja 14 nm technologinį procesą, kurio pagrindu sukurtas firminis Exynos serijos flagmanas. Šią technologiją naudos ir būsimas Apple procesorius A9, tuo tarpu dabar prie šios kompanijos prisijungė ir Qualcomm.

Snapdragon 820 buvo anonsuotas kovo mėnesį parodoje Mobile World Congress 2015. Tuomet buvo kalbama, kad procesoriaus tiekimas prasidės 2015 m. pabaigoje.

14 nm technologija leis Qualcomm flagmanui padidinti ne tik energetinį efektyvumą, tačiau ir spartos lygį, lyginant su dabartiniais Snapdragon modeliais. Be to, procesoriuje bus galima patalpinti daugiau multimedia ir bevielio ryšio funkcijų.

Kūrėjų teigimu, Snapdragon 820 palaikas vartotojų atpažinimo ir jų įpročių įsiminimo technologijas. Tams bus pasinaudota firmine aparatine – programine platforma Qualcomm Zeroth.

Snapdragon 820 sėkmė kompanijai ypač svarbi po to, kai Snapdragon 810 pagarsėjo kaip probleminis procesorius, o tai buvo viena iš priežasčių, kodėl Samsung savo telefonuose Galaxy S6 ir S6 Edge ėmė naudoti savo mikroschemas.

5 komentarai (-ų)

 1. Nesvarbu parašė:

  Tai ir sau prisigamins :DDDD

  • Zero parašė:

   nafik jiem ta tragedija kai exynos visa galva aukščiau

   • nebuk trolis apsiks meduolis parašė:

    nebesvaik

   • To Zero parašė:

    Zero = Jūsų Vardas.

    Pasikeite varda nes jau visi zino kas tai per klounas,vardas kitas,bet nusisnekejimo lygis ir Zamzungo fanbojimas tas pats. 😀

 2. Jūsų Vardas parašė:

  Tai, kad 820 bus su nauja architektura, ale tipo patobulintas krait. Siaip irdoniska isties. Prisigamins sau 😆 vakar lygiai taip pat paglavojau, kai skaiciau sita naujiena. qq jugi nori vel su samsungu sugulti, turbut stengsis parduoti iki tiek pigiai, kad savo produkta samsas gali vel apmarinti iki tokio lygio, kaip nisinems rinkoms skirto exynos.

  Idomu, kiek spartos pieaugio galima itketis, persokant nuo 20 iki 14 standarto, vien is smalsumo, ta nauja architektura domina. Gal taip netycia ir 100k testuose pasieks, kuo abejoju. Nors, su naujais tmsc 10 nm standarto lustais, galima to tikrai tiketis bus. Tik kazkaip as nelabai dedu viltis, kad jie pirmi tai isleis. Tas kuris daug giriasi, neretai lieka paskutinis.


Kitos kategorijos naujienos