Qualcomm pareiškė, kad Snapdragon 815 neegzistuoja


lg-g-flex-snapdragon-680

Kai tam tikrą laiką sklinda gandai apie kokį nors produktą, o prie viso to pateikiami ir testavimo rezultatai, gana greitai pradedama kalbėti apie galimas specifikacijas, pasirodymo datas ir kitokias detales.

Tačiau kartais nutinka taip, kad gandai apie tam tikrą produktą lieka tik gandais. Būtent taip leidžia manyti naujas Qualcomm pareiškimas. Kompanija pareiškė, kad procesoriaus Snapdragon 815 jos produktų asortimente nėra. Tai pranešė Qualcomm atstovas spaudai Jonas Carvillas.

Gandais apipintas Snapdragon 815 turėjo gauti 8 branduolius (keturis Cortex-A72 ir keturis Cortex-A53), o mikroschema turėjo būti gaminama 16 nm FinFET technologijos pagrindu. Kadangi gandai kalbėjo apie debiutą 2015 m., procesorius turėjo egzistuoti Qualcomm planuose jau ne vienerius metus, nors to nenutiko.

Naujuoju  Qualcomm flagmanu turėtų tapti Snapdragon 820. Jo inžineriniai egzemplioriai gali pasirodyti jau antroje metų pusėje, tačiau serijiniai gaminiai su šiuo procesoriumi debiutuos ne anksčiau kaip 2016 m. pradžioje.

Vienas komentaras

  1. Jonas parašė:

    Skaityti Balandžio 1-os straipsnius – totalus laiko gaišimas


Kitos kategorijos naujienos