Rockstar teigia išsprendę problemą su Grand Theft Auto V grafika


2515439-gtav-680

Maždaug prieš savaitę konsolėms Xbox One ir Playstation 4 skirta versija gavo atnaujinimą 1.08. Ši versija žymiai pablogino GTA V grafiką, todėl natūralu, kad sukėlė daugybės konsolių savininkų nepasitenkinimą.

Skandalas aidai greitai pasiekė ir Rockstar Games. Kompanija pripažino, jog problema egzistuoja ir ėmė sparčiai darbuotis prie atnaujinimo, kuris sugrąžintų grafikos kokybę į ankstesnį lygį.

Ir štai gana greitai buvo išleistas atnaujinimas 1.10, kuris, kaip teigia kūrėjai, grafikos kokybę pataisė iki to momento, kai pasirodė versija 1.08. Rockstar Games techninio palaikymo skyrius apie tai suskubo pranešti savo oficialiame puslapyje.

Iki PC skirtos Grand Theft Auto V versijos, jei vėl neatsiras nepalankių aplinkybių, liko kiek daugiau nei savaitė. Remiantis kūrėjų pareiškimais, PC leidimas bus technologiškai pažangiausia GTA V versija, jau nekalbant apie 60 FPS palaikymą, apie kurį konsolių savininkai galės, deja, tik pasvajoti.

10 komentarai (-ų)

 1. n parašė:

  reiks gero kompo kad pasiekt dar ta 60 frapsa. daugiau pc platforma netures kuo pasigirti pries konsoles. Tiesiog nuo ps3 orginalo daug pamodifikuotas, perejas dar ir per ps4 ir kas is jo belike dar karta perkeltam. PS3 griautis su 60 frapsu, daugiau nieko.

  • zet parašė:

   tegyvuoja ekstrasensai….
   kazkur buvau rades ju (kureju) tiesioginius komentarus, kas bus papildomai pakeista. Tikrai ne paprastas protas su galimybe tureti smulkesnes teksturas.

 2. devastator parašė:

  Tokiu zaidimu, kaip GTA pats didziausias privalumas manau yra tai, kad jis ne linijinis, todel neatsibosta taip geit kaip zaidimas turintis tik gera grafika , bet labai mazai pasirinkimo laisves. Mane tai siek tiek erzina, kai gali ilipti tik butent i ta masina skti tik butent i tagatve tlikti tik butent ta veiksma ir t.t. O kada duota daug didesne laisve, tai ir zaist galima ilgai ir ivairiai, plius jeigu dar pastoviai iseina kazkokie atnaujinimai. Nesas ji tikrai nemazai prazaides an PS, bet tikrai noreciau pamegint su tuo 60fps ir galinga plokste ant PC. Taciau manau, kad sios versijos bus tikrai maziau parduota negu ant konsoliu, del paprastu priezasciu, pirma reikes tureti tikrai galinga PC kad ji veztu taip kaip priklauso, antra tai jau lb daug parduota ant konsoliu ir tie kas jas turi, vargu ar dar leis pinigus tam paciam zaidimui kuri jau turi ir (arba) perejo ir prie consoles dar tures ir galinga PC. Bet pamatysim kaip cia bus, nes atrodo tikrai kietai. p.s. Beje visus su Sventom Velykom 🙂

  • Andrius parašė:

   Akys dega skaitant tokį komentarą.

   Po galais, bent jau įsijunkit lietuviškas raides…

  • Jūsų Vardas parašė:

   Uztai piratiniu kopiju bus parsiusta keliolika kart daugiau, nei parduota kartu sudejus ant visu 4 konsoliu.

   Pirkti zaidimus verta tik del MP, o tokiems kaip as jis nelabai ir reikalingas. Todel SP pilnai uztenka pazaisti piratke menesi, pora ir istrinti.

 3. belekas parašė:

  to n gal padusk viena karta suknistas GayStation fanboy ir valink toliau i games.lt savo pievas rasinet „Liam“cia toks nick games.lt tu debilas karoc ir tiek.!

  • Neutralus parašė:

   Klausyk, kaimieti, kitamęt per Velykas nebevalgyk pasęnusių kiaušinių.

 4. belekas parašė:

  pats tu kaimietis Neutralus klaune.!

  • Jūsų Vardas parašė:

   Siaip jis teisingai pasake. 60 FPS reikia nespietno kompo. O ir pakeitimu nebus milzinisku. Reziume, kad pats zaidimas buvo geras ir ant ps3 ir ant x360. Poto tiesiog gerino grafika, su teksturomis. Dabar padare smooth vaizda. O ka dar jie gali isspausti tavo nuomone ?

   GTA serijoje, visiems daugiau maziau pakanka ir GTA SA grafikos, tiesiog, pakeitus fizini varikliuka, pridejus visus pribombasus. Mielai losciau ir su tokia grafika. Nes man nelabai ir rupi tie visi dalykai, kad muses kusio plaukus iziuret eitu.

 5. Jūsų Vardas parašė:

  nu ka, torentuose jau galima parsitraukti, beliko sulaukti kreko :3


Kitos kategorijos naujienos