Samsung dalis išmaniųjų telefonų rinkoje sumažėjo iki 24%


Galaxy S6 model 680

Kompanijos Strategy Analytics analitikai publikavo statistiką, kuri atspindi situaciją išmaniųjų telefonų rinkoje. Reikia pripažinti, kad jų pateikti duomenys skiriasi nuo IDC ir Gartner, kurie trečią vietą atidavė Huawei, tuo tarpu šį kartą ji buvo nustumta į ketvirtą.

Bet kokiu atveju, Strategy Analytics duomenys geri tuo, jog pateikia parduotų išmaniųjų telefonų kiekiu, o ne iš jų gautomis pajamomis. Pagal šį rodiklį Lenovo/Motorola aplenkė Huawei 2015 m. I ketvirtyje – 18,8 mln. išmaniųjų telefonų prieš 17,3 mln. Iš viso per metus išmaniųjų telefonų rinka augo 21,1%.

Kompanijai Samsung, nors ir pavyko išvengti pavojingo artumo su iPhone, savo rinkos pozicijų ir toliau netenka. Jei prieš metus korėjiečių kompanija kontroliavo 31,2% išmaniųjų telefonų rinkos, šiandien jai tenka tik 24,1%.

Strategy Analytics smarpthones 2015 Q1

Kompanija Apple, atvirkščiai, savo rinkos dalį per metus padidino nuo 15,3% iki 17,7%. Sprendžiant iš Apple ketvirčio ataskaitos, progresą pavyko pasiekti dėl milžiniško iPhone 6 ir iPhone 6 Plus populiarumo, ypač augančių ekonomikų šalyse.

2 komentarai (-ų)

  1. Dalius parašė:

    puiku:) bus mažiau to š….


Kitos kategorijos naujienos