Samsung gamins NVIDIA grafinius procesorius


gtx980-in-work-680

Jau kuris laikas sklandė gandai, kad kompanija Samsung užsiims NVIDIA grafinių procesorių gamyba, tačiau daugiausia neaiškumų kėlė, koks bus naudojamas technologinis procesas.

Puslapis The Korea Times, remdamasis oficialiais šaltiniais, praneša, kad susitarimas tarp Samsung ir NVIDIA jau pasirašytas, o korėjiečių kompanija savo užsakovui iš JAV gamins grafinius procesorius, naudodama 14 nm technologiją.

Jei pamirštume apie besitęsiantį teisminį konfliktą tarp Samsung ir NVIDIA, pasiruošimą gaminti GPU, naudojant 14 nm technologiją, galima laikyti žymiu progresu. Iki šiol buvo manoma, kad NVIDIA pasiliks TSMC užsakovu ir naudos 16 nm technologiją.

Dabar ekspertai prognozuoja, kad NVIDIA Pascal architektūros grafika debiutuos kaip Samsung produktas, o atitinkamos vaizdo plokitės turėtų pasirodyti 2016 m.

Beje, kompanija AMD savo būsimų vaizdo plokščių gamybai taip pat naudos 14 nm technologinį procesą, tik šį kartą siūlomą kompanijos Globalfoundries, nors pastaroji yra technologinė Samsung partnerė.

3 komentarai (-ų)

  1. kam tas vardas parašė:

    kiek teko skaityti, kad kol kas Samsungas pasiruoses tik nedidelius lustus gaminti, kaip Tegra.

  2. trata_ratai parašė:

    Toks ryklys kaip NVIDIA visada ims 14nm, o ne 16nm, kad būtų galimybė skaičiukais pasipuikuot (pvz: prieš AMD).


Kitos kategorijos naujienos