Sony pristatė du ypač plonus Ultra HD (4K) televizorius


Išmaniųjų telefonų korpusai nuolat plonėja, tačiau nuo jų bando neatsilikti ir televizoriai. Kompanija Sony pristatė keletą Ultra HD formato televizorių, kurių ploniausia dalis yra 0,2 mm plonesnė, nei išmanusis telefonas iPhone 6.

Modelis Sony X900C turės modifikacijas su 55“ ir 65“ įstrižainės ekranais, tuo tarpu Sony X910C – 75“ ekraną. Visus juos žadama pristatyti 2015 m. vasarą. Gamintojas žada, jog ekranai bus nuo „krašto iki krašto“, tačiau rėmelis, nors ir plonas, vis tiek bus.

sony-ultrahd-tv

Ploniausia yra televizorių viršutinė dalis, tuo tarpu apačioje išdėstyti HDMI ir USB lizdai. Abu modeliai gavo procesorių Sony X1, kuris palaiko išpėstinę spalvų gamą ir padidintą kontrasto lygį.

Naujieji Sony televizoriai siūlo 4K (3840 х 2160) raišką, tačiau šiandien rinkoje atitinkamos kokybės turinio yra labai nedaug, tad vartotojams iš pradžių reikės tenkintis mažesnėmis raiškomis.

Televizoriai veikia operacinės sistemos Android pagrindu. Tai leidžia gauti prieigą prie tokių vaizdų tarnybų, kaip Netflix, Hulu Plus, Amazon Prime Instant Video ir daugelio kitų. Taip pat palaikoma firminė tarnyba Sony PlayStation Now.

Komentuoti nebegalima


Kitos kategorijos naujienos