Sony Xperia Z5 turėtų gauti visiškai naują dizainą


newxperiaconcept

Kompanija Sony vis dar nėra pristačiusi savo flagmano Xperia Z4, kurio debiutas laukiamas balandžio pabaigoje, o Internete jau diskutuojama apie naujos kartos telefonus Xperia Z5, Xperia Z5 Compact ir Xperia Z5 Ultra.

Puslapio AndroidOrigin teigimu, išmanusis telefonas Xperia Z5 gali pasirodyti jau 2015 m. pabaigoje. Tiesa, jog debiutas gali būti atidėtas iki 2016 m. pradžios, jei kompanija Qualcomm nebus paruošusi reikiamo Snapdragon 820 procesorių kiekio.

Šaltinio teigimu, Qualcomm Snapdragon 820 turėtų būti įdiegtas ir į naujos kartos planšetofoną Xperia Z5 Ultra. Tiesa, mažesnės naujojo flagmano versijos Xperia Z5 Compact aparatinę įrangą turėtų sudaryti kita platforma, tačiau kokia konkrečiai, neįvardijama.

Tikimasi, kad Xperia Z5 Ultra taps pirmuoju Sony planšetofonu su pirštų atspaudų skeneriu, jame taip pat turėtume rasti Quad HD (2560 x 1440) raiškos ekraną, kaip ir Xperia Z5, o šios modifikacijos pasieks visus regionus. Priminsime, kad Xperia Z4 su 2K ekranu pasieks tik kai kurias šalis.

Tradiciškai minimi patobulinimai pagrindinėje kameroje, nors ir tarp jų optinės vaizdų stabilizavimo sistemos nėra, taip pat iš principo naujas dizainas. Pastarasis aspektas Sony Xperia flagmanuose nesikeitė praktiškai nuo Xperia Z debiuto momento.

Vienas komentaras

  1. Jūsų Vardas parašė:

    Nereiketu skubeti sony su nauju dizainu, taigi dar tik 3 metai praejo, dar galima naudoti senaji, kuris niekam neatsibodo.


Kitos kategorijos naujienos