SSD 840 EVO spartos problemą Samsung bandys išspręsti dar kartą


Samsung840Evo_hands-680

SSD kaupikliai Samsung 840 EVO ir toliau išlieka skandalo epicentre. Dar praėjusiais metais pasirodė pirmieji skundai dėl sparčiai kritusios skaitymo spartos, jei duomenys buvo įrašyti prieš mėnesį ar dar seniau.

Samsung problemą pripažino ir jau buvo išleidusi atitinkamą programinės įrangos atnaujinimą, tačiau problemos išspręsti taip ir nepavyko. Vėl didėjantis skundų srautas eilinį kartą privertė korėjiečių kompaniją išleisti dar vieną atnaujinimą, kuris ir vėl nepadėjo.

Šiuo metu Samsung imasi eilinių žingsnių problemai išspręsti. Šį kartą, anot šaltinių, programinė įranga seks SSD 840 EVO esančių duomenų amžių, ir jei jis viršys tam tikrą laikotarpį, jie bus automatiškai perrašyti foniniame režime. Tokią procedūrą gali atlikti ir patys vartotojai, tiesa, rankiniu režimu.

Kadangi TLC NAND Flash atmintis pasižymi mažesniu ilgaamžiškumu, nei MLC ar juo labiau SLC atmintis, tai gali daryti neigiamą įtaką Samsung 840 EVO resursui.

Ekspertų teigimu, Samsung išspręs problemą tik iš dalies, kadangi nesklandumai susiję ne su programinę įranga, o su pačia TLC atmintimi, kuri labai jautri įtampų svyravimams.

Vienas komentaras

  1. Win parašė:

    Na va TLC reik venkti jos su jomis ir taip tarnaus trumpiau o dar sudinai dirba. SLC jau nebera tokiu tik MLC


Kitos kategorijos naujienos