Suare Enix pristatė Deus Ex: Mankind Divided


Deus Ex Mankind Divided 01

Kompanija Square Enix, kaip ir žadėjo, publikavo kinematografinį vaizdo klipą, kuris pristato naują stealth/action žaidimą Deus Ex: Mankind Divided.

Žaidimo kūrimo užsiima studija Eidos Montreal, projektas bus skirtas platformoms PC, Playstation 4 ir Xbox One. Deja, kūrėjai tikslios Deus Ex: Mankind Divided debiuto prekyboje datos dar nepranešė.

Beje, puslapis Game Informer jau publikavo trumpą žaidimo aprašymą, iš kurio galima suprasti, kad daugelio žaidėjų režimo šiuo metu nenumatyta, tačiau tai nereiškia, kad jo apskritai nebus.

Žaidimas pasakoja apie įvykius, kurie įvyko po poros metų, kai baigėsi Deus Ex: Human Revolution siužetinė linija. Pagrindinis herojus Adamas darbuojasi vyriausybės finansuojamo padalinio „Task Force 29“ dalimi – savotiška Interpolo atmaina, kuri kovoja su teroristais. Herojus ne visiškai pasitiki šia organizacija, todėl slapta bendrauja ir su organizacija „Juggernaut Collective“.

Bosus bus galima pašalinti įvairiais būdais: atviroje kovoje, veikiant slapčia, naudojant įvairią įrangą bei apjungiant kelias taktikas. Lokacijos bus įvairesnės su daugiau detalių, šalutinėms užduotims bus skirta taip pat didelis dėmesys, kaip ir pagrindinėms, o tarp priešų sutiksime nemažai moterų.

Deus Ex Mankind Divided 02

Deus Ex Mankind Divided 03

Deus Ex Mankind Divided 04

Deus Ex Mankind Divided 05

Komentuoti nebegalima


Kitos kategorijos naujienos