Vidutinė iPhone pardavimų kaina išaugo iki $659


iphone-6-plus-hand-680

Per ketvirčio ataskaitos konferenciją Apple vadovas Timas Cookas prisipažino, kad iPhone 6 ir iPhone 6 Plus pritraukė daugiau naujų pirkėjų, nei bet kuris kitas iPhone modelis per savo egzistavimo laikotarpį.

Pajamos iš iPhone pardavimų pasiekė naują rekordą: išmanieji telefonai atnešė 55% visų Apple gautų pajamų per 2015 m. I ketvirtį. Dar daugiau, iPhone populiarėja augančių ekonomikų šalyse. Pavyzdžiui, Kinijoje kompanijos Apple produktų pardavimai augo 71%, tuo tarpu Azijos ir Ramiojo vandenyno regione – 48%.

Apple teigimu, BRIC šalys (Brazilija, Rusija, Indija ir Kinija) per metus kompanijai uždirbo 64% daugiau, o kai kuri iPhone pardavimai augo daugiau nei du kartus (P. Korėja, Singapūras, Taivanas, Vietnamas) arba maždaug 80% (Kanada, Vokietija, Meksika, Turkija).

Būtent iPhone populiarumas leido ne tik padidinti pelno maržą, bet ir vidutinę parduodamų iPhone kainą, kuri dabar sudaro $659, arba $62 daugiau, nei prieš metus (netgi atsižvelgiant į valiutų kursų svyravimus).

Apple vertinimu, dabar maždaug 20% iPhone savininkų turi įsigiję iPhone 6 ir iPhone 6 Plus. Jei atsižvelgtume, kad besivystančių ekonomikų šalyse naujieji iPhone pritraukia vis daugiau naujų pirkėjų, tai Apple telefonų pardavimų augimo potencialas ir ateityje išliks labai didelis.

Komentuoti nebegalima


Kitos kategorijos naujienos