Windows Phone 8.1 nuo šiol leis atsargines kopijas išsaugoti microSD


Contacts plus Message Backup 680

Kompanija Microsoft pristatė programėlę, kuri skirtą kontaktų ir trumpųjų žinučių kopijoms daryti. Nuo šiol Windows Phone 8.1 telefonai rezervines kopijas galės patalpinti microSD atminties kortelėse.

Kūrėjų teigimu, programėlė „Contacts + Message Backup“ įdiegiama tiesiogiai į sistemos nustatymų meniu, taigi atrodys kaip neatskiriama operacinės sistemos dalis.

Rezervinis kopijavimas yra plačiai paplitęs mobiliuose įrenginiuose, tačiau Windows Phone atveju viskas iki šiol remdavosi tik „debesų“ tarnybomis. Dabar naujoji programėlė leis kontaktus išsaugoti VCF formatu, tuo tarpu SMS ir MMS žinutes – XML formatu.

Jei išmanusis telefonas neturi microSD lizdo, programėlės diegti nevertėtų, kadangi jos pašalinti nebus galimybės – jos tiesiog nebus programėlių sąraše.

„Contacts + Message Backup“ galima naudoti duomenų perkėlimui iš vieno WP 8.1 išmaniojo telefono į kitą. Tiesa, programėlė vis dar susiduria su problemomis, jei telefonas turi dvi SIM korteles: atstatant duomenis, visi pranešimai perkeliami į pirmą SIM kortelę vietoj to, kad viskas būtų teisingai paskirstoma.

Programėlės „Contacts + Message Backup“ dydis sudaro apie 1 MB, ją galima atsisiųsti iš oficialaus kūrėjų puslapio.

Vienas komentaras

  1. ecka parašė:

    Jo, Windows Phone leis padaryti kopiją į SD kortelę… Ir dar tam reikės specialios programėlės… Stebiuosi nerealiu Windows atsilikimu nuo Android. Mat Microsofto produkcijos vartotojai tik dabar galės padaryti tai, ką Android vartotojai seniausiai gali padaryti ir be jokių papildomų programų. Ne veltui Windows Phone užima juokingą rinkos dalį…


Kitos kategorijos naujienos