Apple kasdien parduoda 30 000 išmaniųjų laikrodžių


apple_watch_store_680

Kompanija Apple savo firminiais laikrodžiais Watch pradėjo prekiauti maždaug prieš pusantro mėnesio, tačiau analitikai jau kalba apie puikius rezultatus. Remiantis kompanijos Slice Intelligence statistika, Apple šiandien yra pardavusi apie 2,5 mln. Apple Watch.

Pastaroji statistika įdomi ne dėl absoliučių skaičių, o dėl pardavimų dinamikos. Pirmąją prekybos dieną Apple gavo apie 1,5 mln. Išmaniųjų laikrodžių užsakymų, tuo tarpu po paros susidomėjimas smarkiai krito. Šiandien kalbama apie 30 000 parduodamų Apple Watch per parą.

Kompanijos KGI Securities analitikai prognozavo, kad šiemet Apple Watch pardavimai turėtų siekti 15 mln. vienetų, tačiau esant dabartiniams tempams, Apple išmaniųjų laikrodžių pardavimai neviršys 11 mln. egzempliorių.

apple watch orders slice intelligents

Slice Intelligence pateikta statistika remiasi tik JAV gyventojų apklausa, todėl Apple laikrodžių pardavimai gali būti ir didesni, juo labiau, kai nereikės ilgą laikotarpį laukti užsakymo pristatymo – Apple Watch pasirodžius laisvoje prekyboje, jo pardavimai turėtų išaugti.

Komentuoti nebegalima


Kitos kategorijos naujienos