Apple mobilūs įrenginiai ir toliau dominuoja verslo segmente


iphone-6-plus-hand-680

Good Technology atliktas tyrimas rodo, jog nors Android ir Windows platformos mažina atsilikimą nuo Apple mobilių įrenginių verslo segmente, kompanija iš Kupertino ir toliau lieka nepralenkiama.

Tyrimui atlikti buvo pasinaudota mobilių įrenginių aktyvacijos statistika tarp verslo klientų, kurių skaičius sudaro daugiau nei 6200 kompanijų.

2015 m. I ketvirtyje 72% aktyvių išmaniųjų telefonų verslo segmente sudarė iPhone, o tai yra 1% mažiau, nei prieš metus. Android įrenginių aktyvuota 26% (+1%), tuo tarpu Windows Phone jau 6 ketvirčius iš eilės laikosi ties 1% riba.

Apple gana sparčiai netenka pozicijų planšetinių kompiuterių rinkoje. šiemet aktyvuotų iPad dalis sudarė 81%, kai prieš metus siekė 92%. Android ir Windows Phone planšečių rinkos dalis atitinkamai padidėjo iki 15% ir 4%.

Populiariausiu telefonu verslo sektoriuje yra iPhone 6, jam teko 26% visų aktyvuotų išmaniųjų telefonų. Android platformoje pirmauja Samsung Galaxy S5; apskritai pirmame trisdešimtuke 28 modeliai priklauso Apple ir Samsung.

Daugiausia iOS įrenginių aktyvuojama švietimo srityje (83%), viešajame (80%) ir finansinių paslaugų sektoriuje (76%). Android populiariausia technologijų (47%) ir energetikos (44%) sferose.

Tarp programėlių antrą ketvirtį iš eilės populiariausiomis yra naršyklės, antroje vietoje liko pranešimų programėlės.

Vienas komentaras

  1. ad parašė:

    USA duomenys?


Kitos kategorijos naujienos